Tavsiye 5000-6000 Arası Telefon Öneresi

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
M52 geçen ay 5.300 idi 6.500 olmuş 🥺
Epey.com a bakınız Google'a m52 epey yazın çıkar en uygun fiyatlı olanı, bazen daha uygun fiyatlıları yazamayabiliyorlar dikkat edin, o zamanda arama motoruna m52 sonrada alışverişe tıklayın bir bakın bakalım.. :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Realme 8 'in fiyatı baya iyi bilginiz olsun a101'de, oyun için isteyenler bence alsınlar işlemcisi güzel g95 bana göre, günlük kullanım içinde bana göre alınabilir.. araştırın YouTube da kamerası da iyise alabilirsiniz iyi diye biliyorum, bataryasının iyi olduğunu biliyorum, çabukta doluyor, amoled ekran , 60 hz. yanlız, mümkünse mağazada yada telefoncu da inceleyin ekranı öyle alın.

Son düzenleme:

Daryun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Galaxy M52
Meslek
PC Teknisyen
Konular
6
M52 sahibiyim ama genel olarak şu Samsung firmasının yaptığı cihaz biraz ısınınca parlaklık full gözüküyor olsa bile parlaklığı otomatik kısması beni feci ayar ediyor. İnfinix Note 12 VIP modelinde 5G + Wifi 6 modem olan iyi bir chipset kullanılsaydı almayı düşünürdüm herhalde, nedense o cihazda çok fena gözüm kaldı.

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
M52 sahibiyim ama genel olarak şu Samsung firmasının yaptığı cihaz biraz ısınınca parlaklık full gözüküyor olsa bile parlaklığı otomatik kısması beni feci ayar ediyor. İnfinix Note 12 VIP modelinde 5G + Wifi 6 modem olan iyi bir chipset kullanılsaydı almayı düşünürdüm herhalde, nedense o cihazda çok fena gözüm kaldı.

Sorunsuz bir arayüz olsun. Parlaklığın kısılmasına razıyım. Ekranı korumak için yapıyor kısmayı.

By_tozi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fethi
Cihazım
S8
Konular
2
Teknoloji marketleri gezdim fakat m52 satışı olmadığını söylediler,
Xiaomi önermiyorum. M52 al rahat et.
M52'nin 420 nit parlaklığa sahip olması ve mono hoparlör dışında eksisi yok gibi., alınabilir.
Bencede m52 oyun varsa işin içinde, yoksa a33'e bak derim, oyun ve hız istersen m52'yi tek geçerim...
M52 al bencede kafan rahat olsun

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Poco f1 benim eski cihazım, tavsiyem poco X3 pro almanız yurtdışı...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Poco f1 benim eski cihazım, tavsiyem poco X3 pro almanız yurtdışı... M52'ide düşünebilirsiniz, realme 8 de fena durmuyor ama inceleme videolarını izlemenizi tavsiye ederim, her üç cihazda iyi ama oyun içinse X4 pro yada m52 daha iyi olabilir, araştırınız derim..

Üst Alt