Uygulama [5.0+] Vanilla Launcher - Özelleştirilebilir Pixel arayüzü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onurcil09

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur Çil
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Meslek
Android Geliştirme
Konular
3
DİPNOT
Bu gönderiyi açtığım tarihte uygulama Ön Kayıt aşamasındadır. İleriki tarihlerde foruma uğranırsa uygulama yayında olabileceğinden direk indirebilirsiniz.

AÇIKLAMA
Pixel arayüzünü temel alan Vanilla Launcher size neler sunuyor?

* Uyarlanabilir Simge Paketleri : Ana ekranınızı özelleştirmek için birçok popüler simge paketinden herhangi birini seçin. Uyarlanabilir ikonlara sahip simge paketleride desteklenir.

* Akıllı Okunmamış Bildirimler : İlk sayfadaki widget, telefonunuzdaki en önemli bildirimi gösterecektir.

* Besleme Yerleşimi : Ana ekrandaki sol menüyü kullanabilmek için Ayarlar'dan bir besleme seçiniz. Google uygulamasını kullanabilmek için AmirZ geliştiricisinin geliştirdiği eklentiyi indirin:

* Temalar : Varsayılan Android temasından sıkıldığınızda, ayarlar menüsünde seçim yapabileceğiniz dahili birkaç tema mevcut.

* Izgara Sütunları : Ana ekranda 4, 5 veya 6 sütun isteyip istemediğinizi seçin. Veya başlatıcının telefonunuzun boyutunu kullanmasına karar vermesine izin verin.

* Kısayollar : Hemen uygulamaya atlayan hızlı kısayolları göstermek için bir uygulama simgesini basılı tutun.

* QuickSwitch Desteği : Android 9.0'daki kök erişimine sahip kullanıcılar, yeni son görünümlerle entegrasyon sağlamak için QuickSwitch modülünü kullanabilir.

* Krediler : Android Open Source Project Launcher3, AmirZ Shade Launcher, AOSP STUDIO AOSP Launcher

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

İNDİR

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Konusunu açtım ben hocam zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt