Sıcak Fırsat 480 TL değerindeki oyun paketi ücretsiz oldu

ikiekmekbimaltepe

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Not 7
Konular
418
Borderlands: The Handsome Collection ücretsiz oldu

Oyun dünyasının en çok sevilen serilerinden olan Borderlands, bu haftanın ücretsiz dağıtılan oyunu oldu. Halihazırda Steam‘de 480 TL fiyata sahip olan paket, yüzde 74 indirim almış ve 124,80 TL fiyatla oyuncuları bekliyordu. Ancak rakip platform paketi ücretsiz olarak oyuncularla paylaştı.

Paket incelendiğinde Borderlands 2 ve bu oyuna ait 45 DLC paketi ile Borderlands: The Pre-Sequel ve bu oyuna ait 6 DLC paketi olduğu görülüyor. Ürünlerin tekil fiyatı daha önce de belirttiğimiz gibi 480 TL olarak dikkat çekiyor.

Paket 28 Mayıs Perşembe (bugün) saat 18.00’den, 4 Haziran Perşambe 18.00’a kadar ücretsiz olarak alınabilecek. Oyunu kütüphaneye eklemek, oyuna süresiz şekilde sahip olmaya yetecek. Ayrıca oyunu indirmeye gerek kalmayacak.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Oyunu alabilmek Epic Games üzerinde hesabınızı açmalı ve iki faktörlü doğrulama sistemini başlatmalısınız. Bunun ardından mağaza kısmında giderek Borderlands: The Handsome Collection paketini ücretsiz olarak alabilirsiniz.

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Sagolasin hocam dursun köşede

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fromhell

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Redmi 9S 128GB
Konular
17
Oyunu kurmasan kütüphaneye ekliyor ama epic games kütüphaneye eklenip hiç indirilmeyen oyunları zamanla kaldırabilir diye söyleniyordu..

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
:D :D :D

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Oyunu kurmasan kütüphaneye ekliyor ama epic games kütüphaneye eklenip hiç indirilmeyen oyunları zamanla kaldırabilir diye söyleniyordu..

Öyle bir şey söz konusu değil bende bir senedir ekli oyunlar duruyor.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Sonsuza kadar saklanacak diye sözleşmede madde var hocam. Kaldırılması mümkün değil

Üst Alt