Çözüldü 48 MP seçeneği yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Hocam model numarası Avrupa için üretilen cihaz. Hindistan model nosu M1901F7H. Sizinki M1901F7G, yani hindistan cihazı değil. Başka bi problem var gibi
Dediğiniz gibi hocam, aynen. Ama problem yok bence. Pro modda var o seçenek ama daha arkadaştan dönüş olmadı. Bi yazaydı iyiydi. Pro modda görünüyor mu o seçenek diye :D

riyan78

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Riyan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2
yardımlarınız için teşekkür ederim, cihaz şuan yanımda değil eşimde uğraşıyor şuan çözebilirsek yazacağım sonucu, yoksa artık akşama eve gittiğimde kendim bakacağım duruma. :)

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
yardımlarınız için teşekkür ederim, cihaz şuan yanımda değil eşimde uğraşıyor şuan çözebilirsek yazacağım sonucu, yoksa artık akşama eve gittiğimde kendim bakacağım duruma. :)
Kamera uygulamasını açtıktan sonra alt alanda seçenekler var hocam. Video-Fotoğraf-Portre-Gece...vs şeklinde. Bu şeklide kaydırarak gittiğinizde en sonda "Pro" diye bir seçenek var. Pro yu seçtikten sonra hemen bu defa da üst alanda "48" seçeneği var, o seçilmeli. Zaten en son güncellemeden (V10.3.3.0) sonra pro modda yine var ama ona gerek kalmadan sağ üst alandaki üç noktaya tıklanıp seçilebiliyor. Endişe etmeyin. Ürün Global Cihaz ve istediğiniz seçenek var. :)

bark_41

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Resmi Note 7
Konular
4
Hocam bu Eea 10.3.3.0 ile diğer 10.3.5.0 arasında ne fark var, İki yazılım da Avrupa için mi, Benim tlf.da 10.3.3.0 ve miui global yazıyor Eea değil. Bazılarında 10.3.5.0
Neden böyle farklı acaba?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-06-17-00-08-39-338_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-06-17-00-08-39-338_com.android.settings.png
    163,9 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Hocam bu Eea 10.3.3.0 ile diğer 10.3.5.0 arasında ne fark var, İki yazılım da Avrupa için mi, Benim tlf.da 10.3.3.0 ve miui global yazıyor Eea değil. Bazılarında 10.3.5.0
Neden böyle farklı acaba?
Sizdeki versiyon olan PFGEUXM, avrupa için olan özel sürüm. Mesela bendeki PFGMIXM versiyonu ise global sürüm olmakla beraber her ikisi de GLOBAL yazılımdır.

Avrupa sürümde ne fark var spesifik olarak tam bilemiyorum ama çok bir fark olduğunu sanmıyorum. Sanırım bizde karanlık mod yok ama avrupa sürüm kavuşmuş karanlık moda. Başka fark da varsa kullanıcılar paylaşacaktır. :)

bark_41

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Resmi Note 7
Konular
4
Her ikiside global sürüm olmaktan çıkıyor bu durumda.Madem global tek versiyon yap.
Evet sürüm numarası 10.3.3.0 da karanlık mod var.
10.3.5.0 da ise daha üst versiyonmuş gibi görünüyor. Ama öyle değil galiba, karanlık mod olmadığına göre?
Karışık işleri var bu çinlilerin :)
Yap 2 çeşit yazılım biri kendi ülkene birinide tüm dünyaya be kardeşim.
Avrupa ya hem Avrupa yazılımlı hemde Global yazılimlı telefon satıyorsun!
Ne diye ayrı ayrı yazılım yapıyorsun o zaman?
Birinde olan diğerinde olmuyor. Çok sinir uyuz işler.
Hayırlı geceler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-06-17-00-55-15-523_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-06-17-00-55-15-523_com.android.settings.png
    117,7 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:

riyan78

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Riyan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2
Kamera uygulamasını açtıktan sonra alt alanda seçenekler var hocam. Video-Fotoğraf-Portre-Gece...vs şeklinde. Bu şeklide kaydırarak gittiğinizde en sonda "Pro" diye bir seçenek var. Pro yu seçtikten sonra hemen bu defa da üst alanda "48" seçeneği var, o seçilmeli. Zaten en son güncellemeden (V10.3.3.0) sonra pro modda yine var ama ona gerek kalmadan sağ üst alandaki üç noktaya tıklanıp seçilebiliyor. Endişe etmeyin. Ürün Global Cihaz ve istediğiniz seçenek var. :)
Merhaba, varmış dediğiniz gibi bulduk yardımlarınız sayesinde. Teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt