Sohbet 4 yıllık sevgilimden ayrıldım

yarenersonmez

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
4 yıldır devam eden ilişkim bugün üzücü bir şekilde son buldu. Psikolojik olarak bitik durumdayım. Bu halde çalışıyorum üstelik. Tavsiye ve önerileriniz nelerdir?

umittahakaratas

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
ümit
Cihazım
mi6
Uzman yardimi almanizi siddetle oneririm yanlis cabalamalar ve unutmak icin yaptiginiz bilincsiz yontemler sizi daha farkli bir psikolojik yola goturebilie

ercmaster

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ercan
Cihazım
mi5s
Asla boş durmayın. Düşünmeyin, robota bağlayın, yatakta hemen uyuyacak kadar yorulmadan yatağa girmeyin. 1 hafta sonra duruma bakıp ne yapacağınıza karar verirsiniz

serkan_esk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Serkan
Cihazım
Sagit
Calisirken eline ayagina dikkat et, kimbilir belki yarin barisirsiniz. Barisilmayacak gibiyse de civi civiyi soker

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yarenersonmez

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Calisirken eline ayagina dikkat et, kimbilir belki yarin barisirsiniz. Barisilmayacak gibiyse de civi civiyi soker

Valla barışılmayacak gibi hocam. Kız gözümün içine baka baka seni sevmiyorum dedi ya.

ülgen

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
furkan can k
Cihazım
redmi 5 plus
20 yaşındayım hiç sevgilim olmadı.Flörtler illaki oldu ama hiç işi uzatmadım.Hiç aşık da olmadım.Sana da tavsiyem uzak dur uğraşma.
Efsane kamyon arkası sözlerden birini de söylemeden edemeyeceğim :D
Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir

serkan_esk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Serkan
Cihazım
Sagit
Valla barışılmayacak gibi hocam. Kız gözümün içine baka baka seni sevmiyorum dedi ya.
Hocam eger bunu dediyse farkli durumlar vardir. Deger vermene degmez, emin ol seni hakedecek cok daha degerli kizlar vardir. Birine takilip hayati dar etme kendine

yarenersonmez

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
20 yaşındayım hiç sevgilim olmadı.Flörtler illaki oldu ama hiç işi uzatmadım.Hiç aşık da olmadım.Sana da tavsiyem uzak dur uğraşma.
Efsane kamyon arkası sözlerden birini de söylemeden edemeyeceğim :D
Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir
Sen gel bi de bana sor...

veliazak

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Sevgisi bittiği halde, gözünün içine baka baka "seni seviyorum" deseydi.
Bu durumda evlilik olsaydı
İlerleyen süreçte çoluk çocuğa karışmış olsanız
Günün birinde yaşadığı yasak aşk bütün bunların üzerine gün yüzüne çıksaydı daha mı iyiydi??

* * *

Haline şükret, direkten dönmüşüm de... Biraz melankolik takıl, kendini salma, zaman her şeyin ilacı bir süre sonra acın hafiflemeye başlayacaktır.

yarenersonmez

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Sevgisi bittiği halde, gözünün içine baka baka "seni seviyorum" deseydi.
Bu durumda evlilik olsaydı
İlerleyen süreçte çoluk çocuğa karışmış olsanız
Günün birinde yaşadığı yasak aşk bütün bunların üzerine gün yüzüne çıksaydı daha mı iyiydi??

* * *

Haline şükret, direkten dönmüşüm de... Biraz melankolik takıl, kendini salma, zaman her şeyin ilacı bir süre sonra acın hafiflemeye başlayacaktır.
4 sene önce bu ilişki başladığı zaman bana söylediği söz: zaman her şeyin ilacıdır
Kafayı yememek elde değil.....

Soneryol

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Soner
Cihazım
Mi note 3
Kardeşim 4 yıl da uzun süre, yüzüğü takmazsan bu süre zarfında, bitirir yurdum kızları genelde..sağlık osun, önündeki maçlara bak artık..salla gitsin, boşver..

redblind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Brk
Cihazım
Xiaomi mi8
Yıllar önce bende çok süreli ilişkilerimden sonra aynı şekilde olmasada benzer şekilde hissetmisimdir. Simdi yillar sonra cok sevdigim bir esim ve dunyalar tatlisi küçük bir kızım var. Sadece hissettiklerinin gececigini bil yeter. Her sey bitmis bile olsa iliski adina, aşkı yaşamış olmak bile başlı başına bir kazançtır herkes noyle hisleri yasayamiyor maalesef. Ama yinede kendinizi cok yipratacagini hissediyorsaniz uzman yardımının zarari olmaz dostum. Kendine iyi bak, su akar yolunu bulur demisler.

Zwilling

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Muhammed
Cihazım
Note 5 Pro
4 sene önce bu ilişki başladığı zaman bana söylediği söz: zaman her şeyin ilacıdır
Durumunuz bana o kadar benziyor ki, detaya girmeyeceğim... Tecrübeme bakarak size tavsiyem, sakın hayattan kopup düzeninizi aksatmayın, çok pişman olursunuz.

veliazak

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Belki bu ilaç ayrılıktır, bilemiyorsun şimdilik... İleride bu günleri düşünüp, gülüp geçeceksin, sadece şimdi sabretmek ve hasarı en az şekilde atlatmak gerekiyor... Sevgi, saygı, aşk, evlilik, karşılıklı olur, birisi eksikse tad vermez bunlar...

yarenersonmez

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Bütün tavsiyeler şu şekilde: Kafana takma, salla geç.
Eski ilişkilerime bakınca onlar için de bu şekilde düşünüyorum. Tek çare bu sanırım. Bi de 2 tane efes extra :)

musti2307

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi Mix 2s , Mi8
Görünen o ki yaşarken cennet gibiymis ee o zaman kurtulmaya çalışma bence hakkını vererek zamana bırak. Cekeceksin kaçış yok tedavi terapi su noktada gerekli değil bence once sen bi kendi potansiyelini zorla ve bu ayrılığı kaçman gereken bir acı kaynağı olarak değil de bir genisleme level atlama olarak gör abi. Tekrardan olursanız zaten bitmemiştir devam eder ama baslamazsaniz yavaş yavaş çok daha iyilerini kazanmaya baslayacagini ve eski olan ilişkinin de aslında kusurlu olduğunu ileride görürsün zaten. Sen şimdi de ki tamam artık her gün gördüğümü gormucem ve yavas yavas onsuz yasayabilecegimi göreceğim zaten hayata da tek geldim niye geberiyim ki de. Sonra ilgi alanına göre yak bir şeyler ya da iç biseyler biraz raconu yerine getir.bak gör bu sizilti bile paha biçilemez

mahmutbk77

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
33 yaşındayım şu zamana kadar gerçek bir kız arkadaşım olmadı konuşmayı pek beceremem düz adamım sevdiğim beni sevmedi beni sevenide ben sevmedim karşındaki kız kafa dengin değilse boşa kürek çekmeye gerek yok. ayrıldın diye üzülme hayat devam ediyor. hobin varsa onunla ilgilen yoksada boş kalmamaya özen göster spora git maça git pubg oyna vs vs kafanı sürekli meşkul et derin düşüncelere dalmamaya çalış kısa zamanda unutursun unutamazsan psikolojik destek alman iyi olucaktır

metinby07

Ayfon abi yaaa
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Metin
Cihazım
Mi5s Premium
Benimde 3 yıllık bitti. Tesadüfün bu kadarı olamaz ya onu düşünürken bu konuyu görüyorum. Vurdum sigaraya ondan kalan şarkıları dinliyorum. Tavsiyemi soracak olursan tavsiye falan yok kardeşim insanı beter ediyor vallaha. Yazık bize biz düşünüyoruz sadece. Geçmiş olsun

ozgrcvdr

Süper Üye
MIUI Expert
Premium Üye
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Ben 5 senelik bitirdim zamanında.ağlayıp sızlamadım hiç o üzüntüyü mecbur çekeceksin,her an gözünün önüne gelecek herşeyde onu görecek,eğer sen istemeden bittiyse onu hep özleyeceksin her anında onu hissedeceksin bu kaçınılmaz.eğer geri dönüş yolu varsa çabala plan yap ama eğer onu unutmak istiyorsan pna ait herşeyi yoketmekle başla işe.onu unutmak istiyorsan önce resimlerden sonra msjlardan başlamanı tavsiye ederim. Ve normal hayatına devam et.ondan ayrıldığını öğrenen hatunlar sana pres yapabilir,yüz verme kimseye.bu işi çözecek tek kişi sensin.bizim sana hiçbirzaman hiçbir faydamız dokunmaz

RaDLoFF

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
murat
Cihazım
gm 5+
Benim 7 yıllık ilişkimi unutmam bir yılımı aldı seninde en fazla 5 ayını alır

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!