Rehber 4 Adımda TWRP Yükleme Root Atma ve TWRP Üzerinden Custom Rom Yükleme

WriteMortagel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi Max
Meslek
Garson
Konular
6
Cok tesekurler hocam

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Merhabalar
Cihazim 5s.
8.10.11 güncellemesi geldi.fakat kurunca error 7 hatası veriyor,this is for capricorn devices diye
yardım ve önerilerinizi bekliyorum
Saygılarımla

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu kadar mı.neyse bu forum benim için bitmiştir

Forumumuzda tüm cihazlar için bölümler var. Nasıl manava gidip ekmek isterseniz manavın cevabı bakkala, markete ya da fırına gidin olacaksa arkadaşımız da size aynı cevabı vermiş.

Madem forum sizin için artık bitmiş, forumumuzun da böyle bencil kullanıcılara pek te meraklı olmadığını söylemem lazım.

Sorunuzun cevabına gelince, kullandığınız Twrp cihazı Capricon yerine başka bir cihaz olarak görmesi yüzündendir. Twrp dosyanızı değiştirin. Başka sorununuz varsa ilgili konulardan cevapları bulabilirsiniz. Buradan değil.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

egultekin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ERKAN
Cihazım
Redmi Pro
Konular
3
Redmi note 3 SD (kenzo)

1. Bootloader kilidini açıyorum, twrp yüklüyorum, custom rom yüklüyorum ama hangisini yüklersem cihaz mi ekranında kalıyor.

2. Edl modda miflash ile global rom yüklüyorum cihaz açılıyor bu seferde wifi, Bluetooth, sensörler çalışmıyor. En son olarak 8.10.18 romu yükledim sonuç aynı.

3. Mobil veriyi açınca telefon mi şifresi istiyor. Oğlum için ikinci el aldık arkadaş şifreyi hatırlamıyor. Telefon kilitleniyor. Cihazdaki mi ID farklı bir numara. Mi account pass ile tekrar başa dönüyorum.

4. Şu anda 8.10.18 geliştirici rom yüklü. Wifi, Bluetooth ve sensör yok. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

marowak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burak
Cihazım
redmi note 3
Konular
19
Bu kadar mı.neyse bu forum benim için bitmiştir

hem yanlis yere konu aciyor cevap gelmeyince atar yapiyor. cihazin redmi note 3 ise zaten yardimci olurlar artislik yapmanin luzumu yok. senin gitmenle forum bisey kaybetmez sen kaybedersin sayin arkadasim. yolun acik olsun.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Redmi note 3 SD (kenzo)

1. Bootloader kilidini açıyorum, twrp yüklüyorum, custom rom yüklüyorum ama hangisini yüklersem cihaz mi ekranında kalıyor.

2. Edl modda miflash ile global rom yüklüyorum cihaz açılıyor bu seferde wifi, Bluetooth, sensörler çalışmıyor. En son olarak 8.10.18 romu yükledim sonuç aynı.

3. Mobil veriyi açınca telefon mi şifresi istiyor. Oğlum için ikinci el aldık arkadaş şifreyi hatırlamıyor. Telefon kilitleniyor. Cihazdaki mi ID farklı bir numara. Mi account pass ile tekrar başa dönüyorum.

4. Şu anda 8.10.18 geliştirici rom yüklü. Wifi, Bluetooth ve sensör yok. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Box ile tamamen kaldırılabilir mi hesabı.

MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

egultekin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ERKAN
Cihazım
Redmi Pro
Konular
3
Box ile tamamen kaldırılabilir mi hesabı.

MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Box konusunda yardımcı olabilirmisiniz ? Ankaradayım.

Wifi, Bluetooth ve sensör konusunu düzeltecek öneriniz varmı ? Mac adres 02.00.00.00.00.00 gibi birşey çıkıyor. Çok araştırdım ama sonuç bulamadım.

Teşekkürler.

Üst Alt