Yardım 4.5G Sorunu

Supreme

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Baran
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
1
Merhaba yaklaşık 3 hafta önce redmi Note 5 aldım, özellikler 4.5G desteğinin olduğunu gösteriyor ancak ((Turkcell kullanıyorum)) 2200 a 4.5G yazarak sorgulattigimda hattının 4.5g uyumlu olduğunu ama cihazımin olmadığını görüyorum. Sorun nedir?;)

JohnSmith96

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10
Merhaba yaklaşık 3 hafta önce redmi Note 5 aldım, özellikler 4.5G desteğinin olduğunu gösteriyor ancak ((Turkcell kullanıyorum)) 2200 a 4.5G yazarak sorgulattigimda hattının 4.5g uyumlu olduğunu ama cihazımin olmadığını görüyorum. Sorun nedir?;)
Herhangi bir sorun yok, 4g kullanabilirsiniz sorunsuzca. Nedeni ülkemizdeki operatörlerin veri tabanında Xiaomi cihazların bulunmaması...

acemimerakli

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
0
cihazınızın bildirim çubuğundan 4g/lte yazısını görüyorsanız sıkıntı yok. operatörler cihaz listelerini güncellemedikleri için sizin cihaz için uyumlu değil mesajı geliyordur, dert etmeyin kullanmaya devam edin.

Supreme

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Baran
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
1
Bu çok saçma, teşekkür ederim değerli bilginiz için.

demirhanunlu

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Batarya simgesinin yanında 4g yazıyorsa sıkıntı yok hocam

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi