Yardım 4.5G internet paketi alamama

yattarali

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kerim alkuş
Cihazım
yok
Konular
8
Redmi Note 7 Pro Telefonumda 4.5G cekmesine rağmen 4.5G paketi alamadim. Müşteri hizmetleri sim kartinizi baska telefona takıp *999# tuslayin toplu ayarlari alin dedi ama hata veriyor. *100# tuşlayarak tolplu ayarları aldim. Sim kartim o telefonda 2 saat açık kaldi sonra kendi telefonuma taktim. *100# yapip ayarlari almak istedim alamadım, 1-2-3 şeklindeki mesaj secme kısmı boş geldi.
https://forum.miuiturkiye.net/dosya...-14-19-31-33-832_com-android-phone-jpg.52343/

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Telefonunuza malum yolla imei kayıt işlemi yapılmış ise ve kaydedilen imei ye ait telefon 4.5G desteklemiyor ise, mevcut kullandığınız telefon üzerinden 4.5G paketi alımı işlemi yapamazsınız. Sim kartınızı bahsettiğiniz gibi 4.5G destekleyen farklı bir telefona takarak paket alımı yapın. Daha sonra mevcut telefonunuz da kullanmaya devam edebilirsiniz.

Oyla:

yattarali

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kerim alkuş
Cihazım
yok
Konular
8
Telefonunuza malum yolla imei kayıt işlemi yapılmış ise ve kaydedilen imei ye ait telefon 4.5G desteklemiyor ise, mevcut kullandığınız telefon üzerinden 4.5G paketi alımı işlemi yapamazsınız. Sim kartınızı bahsettiğiniz gibi 4.5G destekleyen farklı bir telefona takarak paket alımı yapın. Daha sonra mevcut telefonunuz da kullanmaya devam edebilirsiniz.
kimlik üzerinde e devletten kaydettim onda sorun yok ama dediğiniz gibi her seferinde 4.5G destekli telefona takmakla uğraşamam ki şu zamanda kimse telefonuna başkasının sim kartını taktırmaz

Oyla:
Üst Alt