Yardım 4.5 sıkıntısı

Mondreas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
poco x3
Konular
4
k30 baskalarini ariyor ama kendisi arama almiyor hatti baska tele takinca calisiyor baska hattida k30 a takinca arama geliyor hattan mi telden mi anlayamadim
(Arkadaşlar cihazı 3g ye alınca arama gelioyr 4.5g de gelmiyor atılan 3 imei ve imeil 4.5 g destekliyor ne yapmam lazım acil yardim

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Geçmiş olsun. cihazınızın imei repair işlemi hatalı yapılmış yeniden işlem yapılması gerekiyor. Band proplemi var. isterseniz uzak bağlantı ile destek verebilirim..

Mondreas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
poco x3
Konular
4
Geçmiş olsun. cihazınızın imei repair işlemi hatalı yapılmış yeniden işlem yapılması gerekiyor. Band proplemi var. isterseniz uzak bağlantı ile destek verebilirim..
Yapalım hocam whatsap varmı ücreti veririm
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bide Turkcell operatorunde sıkıntı yapıyor diğer operatörler de. Sıkıntı yok

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Yapalım hocam whatsap varmı ücreti veririm
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bide Turkcell operatorunde sıkıntı yapıyor diğer operatörler de. Sıkıntı yok
hocam bu bulunduğunuz bölgede kullandığınız operatörün kullandığı bandlara göre değişiklik gösterir. Diğer operatörlerde farklı bölgede sıkıntı yaşayabilirsiniz. özel mesaj atıyorum.

Üst Alt