4,5 g sorun

ilhan24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
mi note 3
Konular
1
iyi akşamlar redmi note4 ü 1 haftadır kullanıyorum çokta memnunum fakat 4,5 g yi hiç çekmiyor iki sim yerinide denedim sonuç değişmedi hattım türktelekom ve yeni simkart lte seçili 8.0.4.0 rom yüklü. bu sorun için bi ayarmı gerekiyor

eskiyapar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Konular
5
Bulunduğunuz yer merkezi bir yer ise 4 g olur.Değilse yere göre 3g arada 4g geçiş olur ya da 3g olur..Operatörce 4g açılmış olmalı.Cihazda 4g ayarı açık olmalı.

kralcibildak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi5
Konular
10
mi5 ile lte'den bağlanmaya çalıştığımda eğer sinyal gücü düşükse cihazım kilitleniyor, yeniden kullanmak için reset atmak zorunda kalıyorum. 3g de yetiyor fakat insan lte varken de kullanmak istiyor.

ilhan24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
mi note 3
Konular
1
Bulunduğunuz yer merkezi bir yer ise 4 g olur.Değilse yere göre 3g arada 4g geçiş olur ya da 3g olur..Operatörce 4g açılmış olmalı.Cihazda 4g ayarı açık olmalı.
cevağ için teşekkür ederim.. merkezi konumdayım arkadsımda mi4 var oda türktelekom onda sorun yok. 4g servisi için msj attım oda açık lte seçili herşeyi birtürlü bağlanmıyor.

eskiyapar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Konular
5
cevağ için teşekkür ederim.. merkezi konumdayım arkadsımda mi4 var oda türktelekom onda sorun yok. 4g servisi için msj attım oda açık lte seçili herşeyi birtürlü bağlanmıyor.
3 g de normal bağlanıyor mu?Şöyle bir sorunla karşılaşmıştım.Telefonum 3g ye açık değilken direk 4g ye açtırmıştım.Bir türlü internete giremiyordum.Simkartı farklı telefonlara takınca giriyordum.3 G açtırınca düzelmişti.Sorun muhtemelen operatör ayarlarıyla ilgili olabilir.

ilhan24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
mi note 3
Konular
1
3 g de normal bağlanıyor mu?Şöyle bir sorunla karşılaşmıştım.Telefonum 3g ye açık değilken direk 4g ye açtırmıştım.Bir türlü internete giremiyordum.Simkartı farklı telefonlara takınca giriyordum.3 G açtırınca düzelmişti.Sorun muhtemelen operatör ayarlarıyla ilgili olabilir.
3g de sorun yok. Müşteri hizmetleriyle de görüştüm az önce onlarda sorun yok diyor servisleriniz açık kullanmanız gerek dedi. cihaz servileriyle görüşün diyor

ilhan24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
mi note 3
Konular
1
bide rom konularına iyice bakıp formatlamak lazım . telefonu 4.5 de çokta kullanmam fakat çalışmayınca insanda bi sinir oluyor

saat otomatikte olmadığı halde kendini geriye alıyor bir iyi gitse bir gün bozuluyor klavye google kalvyeye geçiyor dediğiniz gibi hep romla alakalı olabilir

Son düzenleme:
Üst Alt