3G Görüntülü arama nasıl yapılıyor

klavyeci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seçkin
Cihazım
Samsung S4
Meslek
Cep Telefonu Alım-Satım Teknik Servis
Konular
1
Arkadaşlar bende Samsung S4 var ve MIUI 5 yüklü.Fakat görüntülü görüşme yapılamıyor.Bunun bir çözümü var mı ?

12dyl1983

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Velid Kaya
Cihazım
Mİ 8 6/128
Meslek
Eczacı Teknisyeni
Konular
17
RE:

Merhabalar henuz samsung orjinal yazilimi ve stok android disinda bildigim kadari ile yapilamiyor.
Ayrica iki ayri konu acmaniza gerek yok mutlaka yardimci olacak birileri olur merak etmeyin :)
Bu yüzden diger konuyu siliyorum bilgilerinize.

Oyla:

WaTCHMaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
WaTCHMaN
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
34
RE:

nokia ve bazı samsung modelleri dışında ülkemizde şebeke üzerinden görüntülü görüşme desteği yok...

Oyla:

klavyeci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seçkin
Cihazım
Samsung S4
Meslek
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ynt: RE:

12dyl1983' Alıntı:
Merhabalar henuz samsung orjinal yazilimi ve stok android disinda bildigim kadari ile yapilamiyor.
Ayrica iki ayri konu acmaniza gerek yok mutlaka yardimci olacak birileri olur merak etmeyin :)
Bu yüzden diger konuyu siliyorum bilgilerinize.
Ben yanlış yere açtığımı düşündüğüm için 2. Konu açtım ama diğerini silmeyi unuttum o yüzden...Peki bu destek gelir mi ?

Oyla:

klavyeci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seçkin
Cihazım
Samsung S4
Meslek
Konular
1
Ynt: RE:

WaTCHMaN' Alıntı:
nokia ve bazı samsung modelleri dışında ülkemizde şebeke üzerinden görüntülü görüşme desteği yok...
Yanılıyorsun...Ben telefonu alalı 6 ay oluyor ve onlarca kez görüntülü görüşme yaptım.Tabiki orj yazılımda veya custom ROM yüklüyken

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Re: RE: Ynt:

klavyeci' Alıntı:
WaTCHMaN' Alıntı:
Yanılıyorsun...Ben telefonu alalı 6 ay oluyor ve onlarca kez görüntülü görüşme yaptım.Tabiki orj yazılımda veya custom ROM yüklüyken

Orjinal yazılım veya Custom rom dışında, bir telefonda başka hangi rom olabilir? :D
Görüntülü görüşme derken arkadasin bahsettiği şey, şebeke üzerinden (Avea, Turkcell, Vodafon gibi) görüntülü görüşme. Yani telefon numarası çevrilen ekrandan. Herhangi bir program kullanarak değil. Böyle olduğuna emin misiniz?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Oyla:

klavyeci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seçkin
Cihazım
Samsung S4
Meslek
Konular
1
Bende konunun başında zaten 3G bağlantısı olarak ifade etmiştim.Yani operatör desteğinden bahsediyorum.Yanlış anlaşılmasın.

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Cvp: 3G Görüntülü arama nasıl yapılıyor

klavyeci pid=13414 dateline=1416993735' Alıntı:
Bende konunun başında zaten 3G bağlantısı olarak ifade etmiştim.Yani operatör desteğinden bahsediyorum.Yanlış anlaşılmasın.

Benim alıntıladığım mesajınızda size cevap olarak "Nokia ve bazı Samsung modelleri dışında 3G görüşme yok" diye yazılmasına karşılık olarak "[font=Verdana, Arial, sans-serif]Yanılıyorsun... 6 aydır ben kullanıyorum" şeklinde bir ifade kullanınca maalesef bir yanlış anlama oldu. 
[font=Verdana, Arial, sans-serif]Çünkü böyle bir cevap sadece MIUI kullanan birisi tarafından verilebilir. Samsung kullanan birisi bu cevabı verirse hem arkadaşı doğrular nitelikte "Ben 6 aydır kullanıyorum" demiş olur hem de arkadaşın yazdıklarının yanlış olduğunu söylemiş olur? Böyle bir duruma da ihtimal veremediğim için konuyu açan kişi ile sizin farklı kişiler olduğunu sanmıştım. Kusura bakmayın.

Ayrıca bir hatırlatma daha yapayım, cihazlar üzerinde ya orjinal yada custom rom olur. Başka bir tür rom yok zaten.

MIUI'de şebeke üzerinden görüntülü görüşme ben görmedim.

Oyla:

klavyeci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seçkin
Cihazım
Samsung S4
Meslek
Konular
1
Yani bi çözümü yok diyorsun

Oyla:

WaTCHMaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
WaTCHMaN
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
34
Cvp: 3G Görüntülü arama nasıl yapılıyor

klavyeci' Alıntı:
WaTCHMaN' Alıntı:
iyide ortada benim yanıldığım bir nokta yok . hatta konunun başından sonuna kadar 3g görüşmesi yapamamanın sebebini biliyorsun ve buna rağmen konu açıp bunu soruyorsun . Sen gidip orjinal romun dışında bir rom yüklersen tabiki orjinal romdaki bazı uygulamaları elde edemezsin . Bu tamamen senden kaynaklanan bir problem...

Oyla:
Üst Alt