Karşılaştırma 3 Telefon Arasında kaldım

yilmazguney15

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yılmaz
Cihazım
redmi
Konular
11

Şimdilik iyi kötü bir telefon lazım sizce bu telefonlardan hangisi alınmalı? Biliyorum üçüde çöp cihaz, bakarken başım ağırdı fakat birini almam gerekiyor. Kronik sorunu olmasın navigasyonu konuşma internet şebekesi düzgün olsun kafi.

rgok_46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
xiaomi Note 8
Konular
1
öncelikle cihazların çöp olduğunu düşünüyorsanız neden almak için üçünden birini tercih ediyorsunuz.
sorunuza gelirsek bende 10s var oğlumda note 10 pro var aradaki fark 10s 60hz 10pro 120hz ekran var gerisi performans olarak aynı sayılır.
11s için birşey diyemeyeceğim ama ekran kartı 10s 4 çekirdek 11s 2 çekirdekli

yilmazguney15

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yılmaz
Cihazım
redmi
Konular
11
öncelikle cihazların çöp olduğunu düşünüyorsanız neden almak için üçünden birini tercih ediyorsunuz.
sorunuza gelirsek bende 10s var oğlumda note 10 pro var aradaki fark 10s 60hz 10pro 120hz ekran var gerisi performans olarak aynı sayılır.
11s için birşey diyemeyeceğim ama ekran kartı 10s 4 çekirdek 11s 2 çekirdekli
Telefonum bozuldu acil olarak ucuza alacağım cihazlar bunlardan biri olacak maalesef bu fiyatlara düzgün bir cihaz yok iş görür cihazlar 25kdan başlıyor. Özelliklerinden ziyade kronik sorunları var mı arasından birini seçseniz hangisi olurdu? Birde kamera olarak kıyaslarsanız hangisi daha iyi sizce?

koza-han

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kozyy
Cihazım
redmi note 9
Konular
19
Hocam 11 serisi genel olarak kamera açısından kötü 11 pro kullanıyorum ama 10 pro hızlı şarj açısından geri kalıyor onun dışında kamera performans ve diğer konularda note 10 pro daha önde

yilmazguney15

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yılmaz
Cihazım
redmi
Konular
11
Hocam 11 serisi genel olarak kamera açısından kötü 11 pro kullanıyorum ama 10 pro hızlı şarj açısından geri kalıyor onun dışında kamera performans ve diğer konularda note 10 pro daha önde
ahize şebeke sorunları falan yazıyorlardı hocam note10 pro için öyle bir sorununuz var mı acaba?

Saytz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi 9C
Konular
21
10 pro açık ara en iyi tercih.

netlogger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi
Konular
7

sozerry

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Yok
Konular
0

Şimdilik iyi kötü bir telefon lazım sizce bu telefonlardan hangisi alınmalı? Biliyorum üçüde çöp cihaz, bakarken başım ağırdı fakat birini almam gerekiyor. Kronik sorunu olmasın navigasyonu konuşma internet şebekesi düzgün olsun kafi.
İşlemci, ekran tazeleme hızı, ekran özellikleri ve ekran dayanıklılığı açısından Redmi Note 10 Pro diğerlerinden daha üstün durumda. Tercihim Redmi Note 10 Pro olurdu.

Üst Alt