Yardım 3.Taraf uygulama yedekleme ve geri yükleme sorunu

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
Kıymetli hocalarım mi pc suite ile yedek almışdım tüm veriler dahil. Fakat mi pc suite ile geri yüklediğim zaman 3.taraf uygulamalar hariç bütün yedekleri başarılı şekilde yükledi.

Uygulamarı seçip yükleyince koca 5 gblık dosya 1 saniye geçmeden yükledi yazısı geliyor ama yüklenmiyor

Yedek dosyalarını miui/backup/allbackup konumuna attıp telefondan yüklemeye çalışdım desteklenmiyor hatası aldım

Daha önceden yüklediğim yedek şimdi neden çalışmıyor anlamış değilim

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Mi PC Suite unutulmuş bir program. Artık doğru düzgün bile çalışmıyor. Yedeklerinizi manuel almanız lazım. Ya da rootlu ise Swift, Migrate gibi uygulamalarla yedek almanız lazım.

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
Mi PC Suite unutulmuş bir program. Artık doğru düzgün bile çalışmıyor. Yedeklerinizi manuel almanız lazım. Ya da rootlu ise Swift, Migrate gibi uygulamalarla yedek almanız lazım
İyi hocam doğru söylüyorsunuz mi pc suite eskisi gibi çalışmıyor ama telefonda ayarlardan /telefon hakkında/yedekle ve geri yükle yaparken 3.taraf uygulamaları ne yedekleniyor nede yedeklediğim 3.taraf uygulamaları yüklüyor. Ben mi pc suite ile alakalı olduğunu sanmıyorum açıkcası

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
İyi hocam doğru söylüyorsunuz mi pc suite eskisi gibi çalışmıyor ama telefonda ayarlardan /telefon hakkında/yedekle ve geri yükle yaparken 3.taraf uygulamaları ne yedekleniyor nede yedeklediğim 3.taraf uygulamaları yüklüyor. Ben mi pc suite ile alakalı olduğunu sanmıyorum açıkcası
Play store üzerinden yüklenen bir çok uygulama yedeklenmiyor, bu sadece xiaomi için geçerli değil, Samsung da da aynı sorun var.

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
Play store üzerinden yüklenen bir çok uygulama yedeklenmiyor, bu sadece xiaomi için geçerli değil, Samsung da da aynı sorun var.
Evet hocam biliyorum ama daha önceden 3.taraf uyguluma yedeklerimi hiç sıkıntısız yükleyebiliyordum ama bu sefer yüklenmiyor çok ilginç neden kaynaklanıyor bir anlasam...

MRYGZ

Yağız
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yağız
Cihazım
Mi 6
Konular
21
aynı dertten muzdarip olarak bu konuyu çözen farklı yollar keşfeden birileri varsa çok memnun olurum. Ana ekran yedeği rom geçişlerinde çok çileli oluyor.

Üst Alt