Yardım 3 Parmak dokumatik panel sorunu

ozankayan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan Kayan
Cihazım
Pocophone F1
Konular
4
Arkadaşlar geçen pubg oynarken farkettim ben 3 parmak oynuyorum ve 3 parmağım da ekrana dokunduğumda sağ parmak ile aim alırken ekranın donduğu farkettim 2 parmak vs sorun yok 3 parmağın 2 si ekrana sabit dokunurken 3. Parmak sağa sola döndürdüğümde takılıyor 60 fpste oynuyorum bu arada
Sonra farkettim menü vs hepsine oyun haricide takılıyormuş yani yazılımsal yada donanımsal anlamadım ama sorun ciddi sinir bozucu eggb ekran benim ki ekran görüntüsü alma kapalı
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar geçen pubg oynarken farkettim ben 3 parmak oynuyorum ve 3 parmağım da ekrana dokunduğumda sağ parmak ile aim alırken ekranın donduğu farkettim 2 parmak vs sorun yok 3 parmağın 2 si ekrana sabit dokunurken 3. Parmak sağa sola döndürdüğümde takılıyor 60 fpste oynuyorum bu arada
Sonra farkettim menü vs hepsine oyun haricide takılıyormuş yani yazılımsal yada donanımsal anlamadım ama sorun ciddi sinir bozucu eggb ekran benim ki ekran görüntüsü alma kapalı

Son düzenleme:

ozankayan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan Kayan
Cihazım
Pocophone F1
Konular
4
10.2.3 sürümünü denedim sorun hala var 9.3.7 geri döndüm arkadaşlar herkeste var mı bu sorun ya 2. Videoda 720p60 izlerseniz daha anlaşılır gözüküyor sorun...
Yabancı bir video buldum
2018 de paylaşmış bide onda bu sorun yok bakarmısınız ya
Kafayı yicem
480p60 fps izleyin videoya aldım yine sorun 2 parmak ekrandayken hassasiyet te sorun yok 3 veya üstü 3+ parmak dokunduğunda parmakları gezdirdiğinizde hassasiyet bozuluyor
Yanlış anlaşılmasın dokunma sıkıntısı yok parmakları okuyor sadece parmakları gezdirirken hassasiyeti kötü hissiyat kötü sanki geç tepki alıyor gibi

Son düzenleme:
Oyla:

ozankayan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan Kayan
Cihazım
Pocophone F1
Konular
4
Konuyu kilitleyebilirsiniz sanırım bu sorunun çözümü sadece güncelleme beklemek twrp ile saf google romu yükledim çözüm olmadı 10.2.2 yükledim yine çözüm olmadı anlamadığım olay tamamen temiz kurulum yapmama rağmen olmadı işin ilginç tarafı telefonu ilk aldığımda 10.2.2 güncellediğimde bu sorun yoktu betaya güncelledikten sonra oldu ve düzelmedi çok ilginç ama herşeyi denedim düzelmedi telefon yere düşmedi anormal birşey olmadı sadece betaya güncelledikten sonra resetlememiştim şu an tekrar beta globalı kullanıyorum güncelleme beklemekten başka çarem yok iyi günler.
He bide multi touch ta denediğimde 3-7 parmak arası hassasiyet bozuluyor 8-9-10 parmakta yine hassasiyet normale dönüyor çok ilginç.

Oyla:

ozankayan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan Kayan
Cihazım
Pocophone F1
Konular
4
Bu arada miui offical forumunda herkes bu sorundan şikayetçiymiş arkadaşlar baya yardırıyor millet yani sorun sıkıntı bana özel değilmiş

Oyla:
Üst Alt