3 miui arasında kaldım siz karar verin benim adıma

hangisi ?

• ASNET MIUI v5 (4.8.10)

Oy: 0 0,0%
  • Blackra1n [MIUI v5] [4.4.4] [5.3.29]

Oy: 0 0,0%

• Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
burakgolcuk' Alıntı:
çok teşekkür ederim hemen deniyorum romu sevdim gerçekten elinize sağlık iyi çalışmalar

Teşekkürler. Güle güle kullan

burakgolcuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Konular
2
haqanguven' Alıntı:
burakgolcuk' Alıntı:
haqanguven' Alıntı:
Bence kendin deneyerek karar vermelisin. o zaman hangi rom'un artıları var hangisinin eksileri var daha iyi görebilirsin

hiui sizin eseriniz sanırım elinize sağlık çok güzel çalışma oyun falan oynamıyorum hafif kasması sorun değil de sarj konusunda yardımcı olabilir seniz hiui yi sevdim aslında

Kasma nerelerde var veya genelde hep mi kasıyor. Xda olsun veya farklı bir site olsun bana hep şarj sorunundan geldiler. stabil olarak gayet iyi

çok fazla ram kullanıyor sanırım surekli olmuyor ama klavye de oluyor yazılar bazen sonradan geliyor bide kılavyede titreşim yogunlu seceneği var ama yogunluk ayarlanmıyor :)

burakgolcuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Konular
2
bişi daha sorucam bu verdiğiniz ayarlar neyi değiştiriyor kasma falan yapar mı bu ayarlar la siz de böyle mi kullanıyosunuz ??

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
burakgolcuk' Alıntı:
haqanguven' Alıntı:
burakgolcuk' Alıntı:
hiui sizin eseriniz sanırım elinize sağlık çok güzel çalışma oyun falan oynamıyorum hafif kasması sorun değil de sarj konusunda yardımcı olabilir seniz hiui yi sevdim aslında

Kasma nerelerde var veya genelde hep mi kasıyor. Xda olsun veya farklı bir site olsun bana hep şarj sorunundan geldiler. stabil olarak gayet iyi

çok fazla ram kullanıyor sanırım surekli olmuyor ama klavye de oluyor yazılar bazen sonradan geliyor bide kılavyede titreşim yogunlu seceneği var ama yogunluk ayarlanmıyor :)
Klavye örjinal klavye olmadığı içindir belki de ama bende kasma filan yok yada hatırlamıyorum. çünkü sitede o klavyenin güncel halini yayınladım ve gayet hızlı şuan. Diğer sorunuzu da pm ile cevaplamıştım zaten

burakgolcuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Konular
2
batarya için söylediğiniz şeyi yapıp telefon açıldıgında kasma gitti çok garip onla alakası var mı bilmiyorum ama suan gayet iyi oldu tekrardan her şey teşekkürler. konu kapanabilir...

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Çünkü uygulama çekirdeği düzenliyor. Rica ederim :)

Leon_the_unseen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Leon
Konular
1
Arkadaşlar merhaba; Asnet 4.8.10 romunu Kitkat'a yükseltmek istiyprum ama Miuiu 4.9.5 ve sonrası (4.9.12) hep problemlemli bende. Muhtemelen aynı sorunlar herkeste vardır; location problemi, google takvimini tanımama, çalışmayan programlar vs.
Diğer romları. renkleri çok mat geliyor o yüzden diğer hiçbir rom ilgimi çekmiyor diyebilirim.
O yüzden de ısrarla Asnet 4.8.10'dayım hala.

Halen sorunsuz bir Kitkat Miui romu arayışı içerisindeyim.
İki gündür Hiui ya da Blackra1n romlarını yüklemeye çalışıyorum, bakalım olacak mı.

Üst Alt