Diğer 3 haneli numralari arama sorunu

Muratx1x

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Red mi niye 8 p
Konular
1
Selam 3 haneli numralari arayamayan (155_112_ vb. ) Arkadaşlar bu sorun volte açıkken yaşanıyor volte ayarı aktifken 3 haneli numaraları arayazsiniz
Bunun için ;
Ayarlar >simkart ve mobil ağlar > simkart ayarların altında bulunan operotor ikonuna tıklayın > listede volte kullan seçeneğini pasif duruma getirin

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
hocam sırf bu problem yüzünden , telefonda volte kullanamiyorum ...

cihazım mi 9t pro

fakat sizin anlattiginiz adımlarda , sim kart ayarlarina girdikten sonra ne yapmam gerektiğini bulamadım

biraz daha detaylı açıklar mısınız ?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bir dakika , siz "3 rakamlilari arayabilmek için volte kapatmak lazım" demek istemissiniz

fakat bunu baya bir uzun yazıp kafamı karıştırmış siniz , bir de yazım hatalari olunca :)

arkadaşlar 3 rakamlı numaraları arayabilmek için volte kapatmanız yeterlidir , yazsan yeterdi :)

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Öyle yazıyor zaten hocam :)

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Selam 3 haneli numralari arayamayan (155_112_ vb. ) Arkadaşlar bu sorun volte açıkken yaşanıyor volte ayarı aktifken 3 haneli numaraları arayazsiniz
Bunun için ;
Ayarlar >simkart ve mobil ağlar > simkart ayarların altında bulunan operotor ikonuna tıklayın > listede volte kullan seçeneğini pasif duruma getirin
Bu bilginin doğruluğundan emin misiniz? Bende volte açık iken 182 den randevu alabiliyorum.

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
Bu bilginin doğruluğundan emin misiniz? Bende volte açık iken 182 den randevu alabiliyorum.
mi 9t pro
turkcell
volte açık
182 yi arayabilen var mı acaba ?

eğer varsa bize de yardımcı olabilirse süper olur , ben Türkçe/ingilizce bir kaynak bulamadım

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
mi 9t pro
turkcell
volte açık
182 yi arayabilen var mı acaba ?

eğer varsa bize de yardımcı olabilirse süper olur , ben Türkçe/ingilizce bir kaynak bulamadım
Mi 9T Pro volte acikken 182 yi aradim. Bekledi volteyi kapatti telefon kendisi . Sonra normal olarak 182 santral acildi.

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
MI 9 SE'de aynı şekilde.Direk volte kapatıyor ve arıyor sonra sekreter çıkıyor.
Mi 9T Pro volte acikken 182 yi aradim. Bekledi volteyi kapatti telefon kendisi . Sonra normal olarak 182 santral acildi.

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
bende ise direkt olarak şu görüntü çıkıyor ... (lütfen uçak modunu kapatınız)

neden bu şekilde acaba ?

bu rom ile ilgili bir sorun olabilir mi ?

eu stabil kullanan 9t pro ve ya k20 pro sahipleri deneyebilir mı acaba ?

Muratx1x

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Red mi niye 8 p
Konular
1
red mi note 7 de arayamazsiniz arama yapabilmeniz için volte kapalı olmak zorunda

hocam sırf bu problem yüzünden , telefonda volte kullanamiyorum ...

cihazım mi 9t pro

fakat sizin anlattiginiz adımlarda , sim kart ayarlarina girdikten sonra ne yapmam gerektiğini bulamadım

biraz daha detaylı açıklar mısınız ?

bir dakika , siz "3 rakamlilari arayabilmek için volte kapatmak lazım" demek istemissiniz

fakat bunu baya bir uzun yazıp kafamı karıştırmış siniz , bir de yazım hatalari olunca :)

arkadaşlar 3 rakamlı numaraları arayabilmek için volte kapatmanız yeterlidir , yazsan yeterdi :)
Cevaba ; "bir dakika" ile baslamaniz kafanızın karıştığını gösteriyor ☺️☺️

red mi note 7 de arayamazsiniz arama yapabilmeniz için volte kapalı olmak zorunda

Cevaba ; "bir dakika" ile baslamaniz kafanızın karıştığını gösteriyor ☺☺
Amaç birşey anlatmakti ... Bir kelime deki imla hatasına rağmen anlamış olmanız ve durumu ozetlemeniz çok güzel olmuş . Birde özetle volte kapatma nerede olduğunu ozetleseydiniz foruma hizmet etmiş olurdunuz sayın arkadasimiz :)

Son düzenleme:

Umutuuuu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umit
Cihazım
Redmi NOTE 5 al
Konular
0
HOCAM SİRF BU KONUDAN DOLAYİ UYE OLDUM CİHAZİM REDMİ NOTE 5 AL 64GB IMEI REPAİR 112 HARİC DİGER NUMARALARİ ARAMAK COK ZOR ON KERE ARAMAYA BASİYORUM SUNUCU HATASİ ALİYORUM VOLTE ACİK KAPALİ İNTERNET ACİK KAPALİ FARK ETMİYOR SİRF BU BASİT HATADAN DOLAYİ REDMİDE. XOAMİ DEN SOGUDUM HATTİM TURKCEL YARDİMCİ OLUN

Beyler bu sorunu cozumu varsa mesala Google kişiler uygulaması üzerinden veya başka bi arama ekranından arama yapmak gibi örnek olarak 170 182 vb. Vb. Aranmıyor 155 bile aranmıyor bazen hayati durumlarda insan telefonu kırar birde konu açılmışken xioamilerin bataryaları ilk bir yıl veya 8 ay 9ay çok iyi sonra çöp çöp 4000 mah pil var günde 3 kere şarja takıyorum cihazdan soğudum tavsiyem arkadaşlara xiomi alacaklarına 100 300 fazla versinler bilindik cihazlar alsınlar bir cihaz 155. Aramiyorsa ne b.ka yarar

Ayrıca sırf bu konu için evofone xiomi servisi aradım çözümü istedim cihazı servise gönder diyorlar dalga geçer gibi konuyu okuyanlar bize bı yardımcı olsunn.

son olarak xiomi alacaklar için tecrübe olarak yazıyorum cihazı ilk aldığım aylarda gece şarjım %90 diyelim sabaha kadar %89 veya %90 hiç dusmezdi şimdi ise %90 diyelim sabah %45 50 anca aynı güç tasarruf vb. Mobil veri 15 dakika işlem yapılmazsa kapansın vb. Yani tüm tasarruf modları aktif . Ama daha bir yıl olmadı cihaz pili çok az gidiyor

Son düzenleme:
Üst Alt