Yardım 3 Günlük Telefonun Ekranında Dikey Çizgiler Oluştu

skynet

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
musa
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
18
Telefonu perşembe günü migrostan almıştım. dün telefoncuya gidip kırılmaz cam taktırdım. takıldıktan bir iki saat sonra ekranın sol ve alt kısımlarında dikey çizgiler farkettim. çizgiler çok aşırı belirgin değil ama yine de farkediliyor.

telefon hiç düşmedi darbe almadı acaba neden olmuş olabilir sizce servise göndersem kullanıcı hatası deyip faturayı bana mı çıkarırlar ?

buz_mavisi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
mi4
Konular
0
siz yazılanlara bakmayın. ürünü internetdende alsanız 14 gün iade hakkınızı hemen kullanamazsınız. telefonu servise gönderirsınız.Servise gönderirken değişim yada para iadesi istediğinizi yazarsanız ve sorunun nedeni servis tarafından arastirilir. üretim hatası varsa size iade raporu verilir paranızı migrosdan alırsınız. üretim hatası yoksa sorun müsteriden kaynaklı ise (düşürme-sıvı teması) zaten size fiyat cıkarırlar. Bu durumda kendinizi haklı görüyorsanız tüketici haklarına gidersiniz.
Ben internetden aldım 14 gün boyunca iade ederim desenizde, cihazı satıcıya gönderdiğinizde o satıcıda cihazı servise gönderip iade raporuna göre işlem yapacak zaten.
Ben internetden cok ürün aldım. Direk üretim hatası olan isik sızması ve ölü pikselle gelen laptop için dahi neredeyse iade raporunu zor aldım. iade raporu ıstedigimi neredeyse noter tastikli verecektim. Yoksa direk tamir edip geri göndermek için herseyi yapıyorlar.o nedenle acıkca belirtin ne istediğinizi.

Oyla:

efecepni

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe Çepni
Cihazım
Redmi 7A
Konular
11
siz yazılanlara bakmayın. ürünü internetdende alsanız bu durumda 14 gün iade hakkınızı hemen kullanamazsınız. telefonu servise gönderirsınız.Servise gönderirken değişim yada para iadesi istediğinizi yazarsanız ve sorunun nedeni servis tarafından arastirilir. üretim hatası varsa size iade raporu verilir paranızı migrosdan alırsınız. üretim hatası yoksa sorun müsteriden kaynaklı ise (düşürme-sıvı teması) zaten size fiyat cıkarırlar. Bu durumda kendinizi haklı görüyorsanız tüketici haklarına gidersiniz.
Ben internetden aldım 14 gün boyunca iade ederim desenizde, cihazı satıcıya gönderdiğinizde o satıcıda cihazı servise gönderip iade raporuna göre işlem yapacak zaten.
Ben internetden cok ürün aldım. Direk üretim hatası olan isik sızması ve ölü pikselle gelen laptop için dahi neredeyse iade raporunu zor aldım. iade raporu ıstedigimi neredeyse noter tastikli verecektim. Yoksa direk tamir edip geri göndermek için herseyi yapıyorlar.o nedenle acıkca belirtin ne istediğinizi.
Araştırmalara Bakınca Öyle Gözüküyor Bir Çok Siteye Baktım Zaten Ki Kullanıcıya Zaten Servise Göndermesini Söyledim Çünkü Mağazadan Almış.
Ve Şimdi Yeniden Kontrol Ettim Öyle.

Oyla:

skynet

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
musa
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
18
Ekran Yanmasına Benziyor Biraz İsterseniz Servise Gönderin Çok Sürmüyor En Fazla 2 Hafta Hafta Zaten 10 İş Gününden Sonra Yedek Cihaz Alma Hakkına Sahip Oluyorsunuz.
Telefon Resmi Garantili mi Ve Kutusu Jelatinli miydi.
Teşhir Ürünlerinde Bu Problem Olabiliyor. Eğer Aldığınızda Bu Problem Yoksa Daha Fazla Kurcalamadan Sıfırlayın Kutusuna Koyun Ve Servise Gönderin.
Kendi Üstündeki Jelatini Söktünüz mü?
telefonun kutusu jelatinliydi görevli yanımda açtı
ürün delta garantili
ekranın üzerindeki jelatini söktüm
ve az önce bir deneme yaptım şöyleki ;
cihazı 2-3 dakika buzdolabında beklettim ve çıkardığımda çizgiler gitmişti (bunu neden yaptın diye sormayın :). fakat çıkardıktan sonra cihaz oda sıcaklığına ulaşmaya başladığında çizgiler yine belirginleşmeye başladı. telefonu kullanmaya başlayınca haliyle çok azda olsa ısınmaya başlıyor ve çizgiler daha da belirginleşiyor.

Oyla:

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Hocam eski cihazım htc one m9 da bundan beter altta üst de ortada her yerde birden biri yukarıdan aşağıya çizgiler çıkmıştı . Sonra cihazı 6 7 saat kapattım hiç açmadım yatarken kapattım kısacası sabah kalktığımda düzelmişti. Şimdi o cihazı abim kullanıyor birdaha da olmadı. Bir ihtimal deneyin derim. Umut dünyası

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

efecepni

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe Çepni
Cihazım
Redmi 7A
Konular
11
telefonun kutusu jelatinliydi görevli yanımda açtı
ürün delta garantili
ekranın üzerindeki jelatini söktüm
ve az önce bir deneme yaptım şöyleki ;
cihazı 2-3 dakika buzdolabında beklettim ve çıkardığımda çizgiler gitmişti (bunu neden yaptın diye sormayın :). fakat çıkardıktan sonra cihaz oda sıcaklığına ulaşmaya başladığında çizgiler yine belirginleşmeye başladı. telefonu kullanmaya başlayınca haliyle çok azda olsa ısınmaya başlıyor ve çizgiler daha da belirginleşiyor.
Hocam Çok İyi Yapmışsınız Sonuç Olarak Büyük İhtimalle Ekran Yanması. Cihaz Yeni Olduğu İçin Değişebilir. Veya Ekran Değiştirilebilir. :)
Hocam Telefonu Daha Fazla Kullanıp'da O Yanığın Çoğalmasına İzin Vermeyin.

Oyla:

skynet

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
musa
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
18
Hocam eski cihazım htc one m9 da bundan beter altta üst de ortada her yerde birden biri yukarıdan aşağıya çizgiler çıkmıştı . Sonra cihazı 6 7 saat kapattım hiç açmadım yatarken kapattım kısacası sabah kalktığımda düzelmişti. Şimdi o cihazı abim kullanıyor birdaha da olmadı. Bir ihtimal deneyin derim. Umut dünyası

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hocam dün gece bir umut denedim ama sabah açtığımda olmamıştı maalesef.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam Çok İyi Yapmışsınız Sonuç Olarak Büyük İhtimalle Ekran Yanması. Cihaz Yeni Olduğu İçin Değişebilir. Veya Ekran Değiştirilebilir. :)
Hocam Telefonu Daha Fazla Kullanıp'da O Yanığın Çoğalmasına İzin Vermeyin.
iade veya değişim isteyeceğim de önce yedek telefon bulmam lazım

Oyla:

efecepni

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe Çepni
Cihazım
Redmi 7A
Konular
11
hocam dün gece bir umut denedim ama sabah açtığımda olmamıştı maalesef.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

iade veya değişim isteyeceğim de önce yedek telefon bulmam lazım
Yedek Telefonu Servisten İsteyebilirsiniz Ama 10 İş Günü Geçmesi Gerekli.
En Azından Acil Lazımsa Tuşlu Bir Telefonla İdare Edin.
En Fazla 3 Defa Gönderirsiniz Düzelmezse İade Veya Değişimi Olur.

Oyla:

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
aynı durum benim mi 6 da da var. ısınınca olan bir problem. ben geç farkettim. şimdilik servise yollamıyorum problem büyürse göndereceğim. lg panel yüzünden olma ihtimali var. sen yol kısayken iade et hemen. servise gönderince ekranı değiştiriyorlar telefon kurcalanıyor sonuçta

Oyla:

skynet

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
musa
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
18
Yedek Telefonu Servisten İsteyebilirsiniz Ama 10 İş Günü Geçmesi Gerekli.
En Azından Acil Lazımsa Tuşlu Bir Telefonla İdare Edin.
En Fazla 3 Defa Gönderirsiniz Düzelmezse İade Veya Değişimi Olur.
aynı durum benim mi 6 da da var. ısınınca olan bir problem. ben geç farkettim. şimdilik servise yollamıyorum problem büyürse göndereceğim. lg panel yüzünden olma ihtimali var. sen yol kısayken iade et hemen. servise gönderince ekranı değiştiriyorlar telefon kurcalanıyor sonuçta
gönderdim bugün servise. bakalım delta nasıl bir servis? inşallah işini düzgün yapan bir yerdir

Oyla:

cngzkyz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz Akyaz
Cihazım
MI 6
Meslek
Yazılımcı
Konular
2
Servis sonucunu paylaşırsanız sevinirim.

Oyla:
Üst Alt