Duyuru 3. Geleneksel MIUI Türkiye Buluşması Başvuruları [29 Ekim - Ankara]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
fan-bulusmasi-poster-jpg.4862

Merhaba arkadaşlar.

Daha önce yapmış olduğumuz anket sonucunda artık geleneksel hale gelen buluşmalarımızdan üçüncüsünün Ankara'da yapılmasına karar verildi. (İlgili anket konusu)

Şehir dışından gelecek arkadaşlarımız da olduğu için buluşmanın 29 Ekim 2016 sabah saatlerinde Emek'te bir cafe'de yapılması uygun görüldü. Buluşma mekanında yapılacak düzenlemelerin sorunsuz olması için önceden kaç kişinin katılacağını bildirmemiz gerekli. Bu nedenle sizlerden konuya bir mesaj yazarak katılıp katılamayacağınızı belirtmenizi rica ediyorum. Katılacak arkadaşlarımızın isimleri listeden sürekli olarak güncellenecekir. Katılacaksanız ancak isminiz listede değilse lütfen konu altına bir mesaj yazarak hatanın düzeltilmesine yardımcı olunuz.

Buluşma ile ilgili aklınıza takılanlar, diğer organizasyonlar hakkında bilgiler veya bizleri daha yakından tanımak için Zenex hocamın kurmuş olduğu whatsapp grubuna dahil olabilirsiniz.

(Gruba katılmak için linke tıklayıp whatsapp uygulamasıyla aç seçeneğini seçin.)

Katılımcılar

Liste güncelleniyor...

Dipnot : Arkadaşlar konuyu güncel tutmamız daha fazla MIUI severe ulaşmamız açısından son derece önemli.

Buluşma Mekanı

Arkadaşlar buluşma mekanı olarak Emek 8. caddede yer alan Vişi Cafe belirlenmiştir. 29 Ekim Cumartesi günü sabah saat 10'da orada olacağız gelmek isteyen herkesi bekleriz :)

Maps :

Ulaşım son derece kolay. Ankara'yı bilenler için Bişkek Caddesi ile Bosna Hersek Caddesinin kesiştiği köşe başı, Ankara'yı bilemeyenler için ise AŞTİ'nin karşısında bir cadde altındaki köşe başı diyebiliriz.

Ulaşım için;
Eğer otobüs ile gelecekseniz, AŞTİ'de inin. Yolun karşısına geçin ve alt geçitten çıkın. 200m yürüyün ve sola dönün. 200m ileride soldaki köşe başı.
Eğer Ankaray ile gelecekseniz. AŞTİ durağında inin, 200m yürüyün ve sola dönün. 200m ileride soldaki köşe başı.
Eğer kendi aracınızla gelecekseniz Eskişehir yolu ile Konya yolunun kesişiminden (İsmet İnönü Bulvarı) kuzeye döün ve ilk sağa girin. 200m ileride buluşma mekanına ulaşacaksınız.

Buluşma sabah saatlerinde olacağı için kahvaltı olması uygun olur diye düşünerek menüyü serpme kahvaltı olarak belirledik. Kişi başı 15TL gibi bir ücreti olacak. Kahvaltı yanında sınırsız çay alınabilecek. Standart menümüz dışında verilecek olan siparişlerde ise menü fiyatı üzerinden %20 oranında bir indirim uygulanacak.

Ekli dosyalar

• Fan Buluşması Poster.jpg
    1,7 MB · Görüntüleme: 2.229
Moderatör tarafında düzenlendi:

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
Bu posterdeki tavuk döner mi, yoksa et döner mi? Posterin tasarımı güzel olmuş.

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124

tolgatt600

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
10
tolgatt600

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arifakinti

Kıdemli Yarbay
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
RedmiNot3Pro
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
Konular
14
16 kişi olduk :) geçen sene kaç kişi katılmıştı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt