Haber 3 Arka Kameralı İlk Yerli Akıllı Telefon Casper VIA F3 satışta!

GizliXiaomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XiaomiGizli
Cihazım
Samsung A20
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yerli üretici son dönemde oldukça iddialı adımlar atıyor. Tasarım anlayışını tamamen değiştiren Casper, yeni telefonların'da kullanıcıların isteklerini anlayarak bunlara cevap vermek için ciddi bir çalışma ortaya koyuyor. Yerli üreticiler arasında hem masaüstü PC hem de Excalibur serisi laptopları ile kullanıcılarına en iyisini sunmayı amaçlayan Casper 3 arka kameralı ilk akıllı telefonunu satışa çıkardı. Telefon arkada üçlü kamerası ve Infinty-U ekran yapısı ile oldukça modern görünüyor. Kutu içeriği tarafında her zaman zengin bir seçenek sunan yerli üretici Casper bakalım VIA F3 ile bizlere ne sunacak
Fiyatı: Şuan sitelere göre 1999 - 2200 arası.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Casper VIA F3 teknik özellikler
  • 6,26 inç boyutunda, 1520x720p HD+ çözünürlükte IPS LCD ekran 19:9 formatında, %79,9 ekran kasa oranı
  • MediaTek Helio P22 yonga seti (12 nanometre) PowerVR GE8320 650MHz GPU
  • 64GB Arttırılabilir Hafıza
  • 3GB RAM DDR3
  • Arkada f/2,0 diyafram değerinde 12 megapiksel, f/2,2 diyafram değerinde 13 megapiksel geniş açı ve 2 megapiksel bokeh kamerası, önde f/2,0 diyafram değerinde 8 megapiksel selfie kamerası
  • 4.000 mAh pil ve 2A şarj aleti
  • Android 9.0 Pie işletim sistemi
  • Yüz tanıma ve arkada parmak izi okuma sensörü yer almaktadır.

Son düzenleme:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Donanım olarak zayıf fiyatına göre, 720p ekran sorun olabilir. Ayrıca yerli konusu çok derin bir mevzu, size göre yerli olabilir ama bence değil. Donanım birleştirip, iki vida atmayla yerli olunmuyor. :D

Üst Alt