Soru 2160p Videoları Oynatamama

gargameladamdir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Leo
Cihazım
Mi 8 se
Konular
7
Herkese Merhabalar,
Ben telefonuma indirdiğim 2160 vr videoları izleyemiyorum. Mi Video oynatıcı da siyah ekran varken VR Media Player de sadece ses geliyor. İnternette araştırdım, bu model telefonlar aslında destekliyormuş. Bir konuda "BuildProp Editörü" kurup "sys.display-size=3840x2160" satırını yazmamız gerekiyor diyordu biri. Fakat benim tel rootsuz o yüzden bu program bir işe yaramıyor bir fikri olan var mı?
Teşekkür ederim.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
149
Herkese Merhabalar,
Ben telefonuma indirdiğim 2160 vr videoları izleyemiyorum. Mi Video oynatıcı da siyah ekran varken VR Media Player de sadece ses geliyor. İnternette araştırdım, bu model telefonlar aslında destekliyormuş. Bir konuda "BuildProp Editörü" kurup "sys.display-size=3840x2160" satırını yazmamız gerekiyor diyordu biri. Fakat benim tel rootsuz o yüzden bu program bir işe yaramıyor bir fikri olan var mı?
Teşekkür ederim.
Mx Player veya Vlc player KmPlayer ile deneyin onlarda işe yaramazsa başka yolu yok gibi hocam

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Herkese Merhabalar,
Teşekkür ederim.
Hocam ekran 1080p olduğu için olabilir ki zaten izleseniz de 1080p'den fazlasında kalite değişimi olmaz ki

Oyla:

gargameladamdir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Leo
Cihazım
Mi 8 se
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ekran 1080p olduğu için olabilir ki zaten izleseniz de 1080p'den fazlasında kalite değişimi olmaz ki
Aslında doğru söylüyorsunuz fakat telefonu kurcalarken bunu buldum internette biraz araştırdım rootlu telefonda izleyebiliyorsun. İşlemci destekliyor . 8 lite varken 8se de olmaması garip .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mx Player veya Vlc player KmPlayer ile deneyin onlarda işe yaramazsa başka yolu yok gibi hocam
MX Player videoyu açtı hocam sağolun ama VR desteklemiyor olmadı telefona robot atıp deneyeceğim sagolun tekrar

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-04-18-12-38-11-167_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-04-18-12-38-11-167_com.android.settings.jpg
    165 KB · Görüntüleme: 6
Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Aslında doğru söylüyorsunuz fakat telefonu kurcalarken bunu buldum internette biraz araştırdım rootlu telefonda izleyebiliyorsun. İşlemci destekliyor . 8 lite varken 8se de olmaması garip .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

MX Player videoyu açtı hocam sağolun ama VR desteklemiyor olmadı telefona robot atıp deneyeceğim sagolun tekrar
Umarım çözülür hocam aklıma bir yöntem gelmiyor

Oyla:
Üst Alt