Sohbet (Az Kaldı) 2019 Yılı size ne öğretti? 2020 Yılı beklentileriniz neler?

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Vergi belimizi, zamlar cebimizi bükmesin de gerisi teferruat. Yaşantımız pek çekilesi bir durum değil ama ne içiriyorlarsa bize hep bir dirayet hep bir ayakta kalıp yıkılmama... :P Güzel günler diler, daha iyi telefonların bizim olması temennisiyle. Tabi sağlık en önemlisi özellikle ruh sağlığı clap~~

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Yeni yılda ikinci kez baba olacağım bana en büyük katkısı bu olacak sanırım.. kızımı kucağıma alacağım anı heyecanla bekliyorum.. tez gel 2020:)
Hayırlısıyla, sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin yüce rabbim.. Allah analı babalı büyütsün inşallah.

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Hiçbir şey öğretmedi. 2020'den bi' beklentim yok. Sadece ayın 31'inden ayın 1'i olacak. Bunu kutlamayı herkesin kararına saygı duyarak doğru bulmuyorum. Tabii ay başında maaş alan birisiysek işler değişir.

ofluily

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilyas
Cihazım
redmi 10 2022
Konular
1
2019 ömrümüzden 1 yıl daha götürdü 2020 yılı içinse ALLAH tan sağlık içinde bir yıl daha geçirebilmemizi diliyorum İnşallah kendim ve güzel ülkemin tüm insanları için,

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
196
Valla bizzat gördüm. Hiçbir şeyi ama hiçbir şeyi kafaya takmayın derim. Hayat o kadar kısa ki. Bide sağlık gittimi tamaaaam. O yüzden hiçbir kimseyi hiç bir şeyi kafaya takmayın. Neye inandığınız yada inanmadığınız beni ilgilendirmez ama. Herkes ölecek beyler.
2019 da bana birşeyler kattı. 2020 de neler olcak görcez. Belkide göremicez bellimi olur.
2019 dan hatıramda kalan güzel bir anı oteldeki MIUI Türkiye buluşması ve Skorpi abim ile tanışmam oldu. iyikide oldu.
İnşallah 2020 de de görüşürüz.
iyiki MIUI Türkiye içindeyim. İnşallah bu forum googleandroid.gen.tr gibi satılmaz.
Bu forumda kafam dağılıyor, hayatın yükünden kurtuluyorum.
Hepiniz sağlıcakla kalınız.

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
2019 bazıları için adaletin var olduğunu halk için olmadığını bazıları için enflasyonun olmadığını memur,emekli,işçi için enflasyonun altında ezildiğini öğretti
2020 den beklentime gelince enflasyon altında maaşımın erimemesi

habib723

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habib
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
9
2019 bazıları için adaletin var olduğunu halk için olmadığını bazıları için enflasyonun olmadığını memur,emekli,işçi için enflasyonun altında ezildiğini öğretti
2020 den beklentime gelince enflasyon altında maaşımın erimemesi
Temennimiz aynı... Ama daha da kötü olacak gibime geliyor... Umutsuz bakıyorum artık...

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt