Sohbet (Az Kaldı) 2019 Yılı size ne öğretti? 2020 Yılı beklentileriniz neler?

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Merhaba MIUI Türkiye Ailesi,

Bir senenin daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. İyisiyle kötüsüyle hızla akıp geçti resmen. 2019 Yılı bana sabrı öğretti diyebilirim. Normalde çok sabırsız birisiyimdir. :)

2019'da Kral Max 2'yi elden çıkartıp, Mi 9T Bakacağım diyordum, nasip değilmiş. 2020'de bakacağız artık. :D Ayrıca 2020 Yılını söylerken bile adı çok hoş geliyor kulağa, size de öyle geliyor mu? Yeni yıldan ilk olarak isteğimden bir tanesi şu;

Tamam havai fişek patlatın, gösterisi yapın. Ama lütfen araçlarınıza binip, kornalara basıp, gece yarısı maganda gibi sokaklarda/mahallelerde aşırı hız yaparak milleti rahatsız etmeyelim. :)

Umarım sağlıklı, huzurlu bir yıl olur hepimiz için, en büyük zenginlik sağlıktır.

Bulunduğum mahallede bir kişiye araba çarpmıştı bu sene çünkü.

Bu 2019 yılına sanki daha dün girdik gibi hatırlıyorum, yine o zamanlar bilgisayar başındaydım ve saati bekliyorum. Daha dünmüş gibi aklımdan çıkmıyor. :D

Sıkı giyinmeyi unutmayalım, kış geldi, kar yağdı. Bu sabah ceketle çıktığıma çok pişmanım, hasta oldum biraz. :D

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Madem ki konu açıldı, paylaşayım...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Aman hocam Allah korusun, kayıp düşeriz sonra yeni yılda bir de alçıya aldırmayalım kolu bacağı. :D

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
2019 yılı bana kimseye hakettiğinden fazla değer vermemeyi öğretti.
İşine geldiğinde yardım isteyen, hal hatır soran/işine gelmediğinde hatırını dahi sormayanlardan uzak durmalıyız hocam. Her ne kadar uzak durmalıyız desem de geliyor beni buluyor bir şekilde :D Çevremde 2-3 arkadaş çok çıkarcı, sürekli kendi çıkarı içinde iş yapar, arkaplandayım ben tabii umursanmıyorum. Tabii değer de veriyorum ama yanlış kişilere. :)

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Eee hani nerede guncelleme geyikleri falan...haha--
Aslında güncelleme demişken, bir aralar sürekli rom değiştirmeye başlamıştım, neyse ki kurtuldum o hastalıktan. :D Zaten iş gereği artık aydan aya belki değiştiriyorum rom'da.

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
2019 yılı bana Miuitürkiye nin bir forumdan çok, bir aile olduğunu öğretti. Herkesin sorununa koşan, birbirine hep destek olan bir aile.
Şimdiden Miuitürkiye ailesine sağlık, mutluluk ve huzur dolu yeni bir yıl dilerimparty~~

Üst Alt