2014 MIUI Küresel Fan Site Ödül Yarışması

Testimo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
3310
Konular
21
Cvp: 2014 MIUI Küresel Fan Site Ödül Yarışması

Açık ve net konuşmak gerekirse 

mi firmasının samimiyetine pek inanmıyorum dikkat edin forumda bir sürü konu açılıyor yöneticiler hep yanlı davranıyorlar bu yüzden aşırı üye kaybedildi ve hala stabil rom piyasaya süremediler ki mi4 de bile hala sıkıntılar var yazılım tarafı iyi olmayan bir firmaya insanlar ne kadar güvenebilir ki Türk milleti telefonunda stabillik arar ve akıllıdır firma kitlesel oynadığı için aşırı derecede üye kaybetti ve kaybetmeyede devam ediyor...

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Testimo pid=14823 dateline=1419080951' Alıntı:
Açık ve net konuşmak gerekirse 

mi firmasının samimiyetine pek inanmıyorum dikkat edin forumda bir sürü konu açılıyor yöneticiler hep yanlı davranıyorlar bu yüzden aşırı üye kaybedildi ve hala stabil rom piyasaya süremediler ki mi4 de bile hala sıkıntılar var yazılım tarafı iyi olmayan bir firmaya insanlar ne kadar güvenebilir ki Türk milleti telefonunda stabillik arar ve akıllıdır firma kitlesel oynadığı için aşırı derecede üye kaybetti ve kaybetmeyede devam ediyor...

Hocam forumdaki yöneticiler derken burayı mı kast ettiniz yoksa en.miui.com'daki forumu mu?

Guaire

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
LG G2
Konular
23

MGM Barut' Alıntı:
Xiaomi Türkiye ye çok yakın durmadığı gibi yok saymaya başladı,sanırım vergi sistemi miz ve içerde ki yerli firmaların bu konuda etkileri olabilir,sılamada da bizim onlara karşı duruşumuzu göstermekte.

Zannetmiyorum. Herkes aynı vergilere tabi. İçerdeki yerli firmaların da bir etkisi olsa şu anda piyasanın içerisinde olanlara olurdu.

Hindistan'da beklemedikleri kadar başarı sağlayınca bilerek, isteyerek Türkiye'yi ve diğer bazı ülkeleri sattılar.

2015'te bile girmeyecekler büyük ihtimalle.

MGM Barut

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUHARREM
Cihazım
Mi9T Pro 128gb
Meslek
Emekli
Konular
78

Sonuçlar açıklandı.İlk 10 da yokuz..
http://en.miui.com/thread-70095-1-1.html

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Sıradaki ülke olarak lanse edilen Brezilya 11 oy almış sanırım. :D
Gelecek olan ek vergilere gelecek olursak, yerli üretim yapılan kaç tane telefon modeli var ki? Bu sadece Xiaomi'nin değil, başta Apple, Samsung, LG gibi piyasayı domine eden markaların da işine gelmeyecek. Fiyatları daha pahalı olduklarından, yüzdesel anlamda daha fazla vergi yükü bunlara binecek.
Hoş üretimden kasıt nedir o da önemli. Diğer yerli firmaların yaptıkları gibi (ben ne Casper, ne GM ne de Vestel'in burada üretim yaptığını bilmiyorum) parçaları burada toplamak ise, istihdam açılması adına güzel gelişmeler olabilir. Bir fabrika açılıp burada toplanır ve vergiden kaçınılır.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Üst Alt