Çözüldü 2 yıl İdare edecek telefon arıyorum

Yusuf Şah

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Galaxy S4
Konular
4
Merhaba,
Yeni telefon almaya karar verdim ve bir sürü telefon arasında kaldım bende dayanamayıp üye oldum ve sorumu burda sormaya karar verdim
Arada kaldığım telefonlar
Xiaomi mi 6/64
Xiaomi mi Note 3
Honor 9 lite
Honor 7x

Huawei Mate 10 lite
OnePlus 5
Kamera ve oyun performans önemli
Şimdiden Teşekkürler...

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
Oneplus 5t,5 onerirjm o olmazsa mi6
Digerlerini siraya bile katmani onermem

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Mi6 yada oneplus 5

Yusuf Şah

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Galaxy S4
Konular
4
Oneplus 5t,5 onerirjm o olmazsa mi6
Digerlerini siraya bile katmani onermem
Miui arayüzü bana hoş geliyor bilemedim şimdi honorların ekranı daha büyük ve performansları kötü değil
Peki liste dışında tavsiye ettiğiniz telefon var mı?

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
Miui arayüzü bana hoş geliyor bilemedim şimdi honorların ekranı daha büyük ve performansları kötü değil
Peki liste dışında tavsiye ettiğiniz telefon var mı?
Ben suan telefon alicak olsam her acidan daha iyi gordugm oneplus 6 yada mi7 beklerim , acilse oneplus5t

Yusuf Şah

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Galaxy S4
Konular
4
Ben suan telefon alicak olsam her acidan daha iyi gordugm oneplus 6 yada mi7 beklerim , acilse oneplus5t
Zamanım var hocam temmuza kadar çıkar diye tahmin ediyorum ama op6 çentikli olacakmış çentik olayı kadar saçma birşey yok.

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
Bende mi6 var kucuk telefon sevdigim icin aldim memnunum ama 5t de guzel cazip duruyor ekrani kamerasi, arayuzu vb.
[doublepost=1524605105,1524604988][/doublepost]
Zamanım var hocam temmuza kadar çıkar diye tahmin ediyorum ama op6 çentikli olacakmış çentik olayı kadar saçma birşey yok.
Centigi gizleme de oluyor telefonlarda genelde ama nekdr kotu gorunsede ustte ahize icin mecbur yer olucak, o ortada olunca mecbur ekran kasa oranini artirmak icin centik ister istemez oluyor, goz alisinca bence begenirsiniz bile ekstra ekran sonucta , centik olmasa orasi plastik olucakti ekran yerine

Yusuf Şah

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Galaxy S4
Konular
4
Bende mi6 var kucuk telefon sevdigim icin aldim memnunum ama 5t de guzel cazip duruyor ekrani kamerasi, arayuzu vb.
[doublepost=1524605105,1524604988][/doublepost]
Centigi gizleme de oluyor telefonlarda genelde ama nekdr kotu gorunsede ustte ahize icin mecbur yer olucak, o ortada olunca mecbur ekran kasa oranini artirmak icin centik ister istemez oluyor, goz alisinca bence begenirsiniz bile ekstra ekran sonucta , centik olmasa orasi plastik olucakti ekran yerine
Bende büyük telefon arıyorum acaba yeterli gelir mi büyüklüğü bu gidişle Mi 6 alacam gibi gözüküyor ama Honor serisi cazip gelmiyor değil

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
Bende büyük telefon arıyorum acaba yeterli gelir mi büyüklüğü bu gidişle Mi 6 alacam gibi gözüküyor ama Honor serisi cazip gelmiyor değil
Honorda iyi ama islemcisi uzun goturmesi acisindan 835li cihaz cok cokdaha iyi olur.
Mi6 iyi cihaz ben begenerek kullaniyorm ama kucuk telefon sevdigm icin, boyle buyuk ekranli telefon severlere basit gelebilir
[doublepost=1524605405,1524605278][/doublepost]Honor7x ve digerjndeki kirin659, snapdragon 625 den bile kotu bir islemci, is gorur sikinti cikarmaz yillarca ama 835seviyesinde degil. Orta seviye dersenizde mi max 2 oneririm hemde paraniz cebinizde kalir 1100e mis gibi cihaz

Yusuf Şah

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Galaxy S4
Konular
4
Honorda iyi ama islemcisi uzun goturmesi acisindan 835li cihaz cok cokdaha iyi olur.
Mi6 iyi cihaz ben begenerek kullaniyorm ama kucuk telefon sevdigm icin, boyle buyuk ekranli telefon severlere basit gelebilir
[doublepost=1524605405,1524605278][/doublepost]Honor7x ve digerjndeki kirin659, snapdragon 625 den bile kotu bir islemci, is gorur sikinti cikarmaz yillarca ama 835seviyesinde degil. Orta seviye dersenizde mi max 2 oneririm hemde paraniz cebinizde kalir 1100e mis gibi cihaz
Benim için kamerasıda önemli max 2 yerine a1 yada 5x almam daha uygun olur gibi
OnePlus 5t ekranı geniş aslında bi araştırmam lazım
Şimdi Baktım 5t baya pahalı

Üst Alt