Soru 2.telefon alımı hakkında önemli soru

eucly79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yücel öz
Cihazım
xiaomi redmi
Konular
6
Bir tane yurtiçi kayıtlı çift hat note 8 pro telefonum var. 2.hattı sim ya da hafıza kartı kısmını kullanmıyorum Eşimin telefonu şarj yerinden kırılıp bozuldu artık çöp, yeni telefon almamız gerek, bendeki aynı modelden ucuza telefon alsam imei repair ile 2.hattınkini ona geçirsem herhangi bir sıkıntı olur mu (2. simi ve hafıza kartını kullanmayacağım garanti)

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
eucly79, Sıkıntı olmaz,en sağlam imei no olur Yes~~

eucly79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yücel öz
Cihazım
xiaomi redmi
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aslında başka bir telden düşünmüştüm ama model ve marka farklı olur diye aklıma bu daha cazip geldi. 2.hat çalışmadıkça sıkıntı olmaz yani.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
eucly79,

İMEİ noyu arabaların PLAKA nosu gibi düşünün....

Plaka ,aracın gitmesini,hızını,beygirini,torkunu vs değiştirmiyorsa imei no da telefonun çekim kalitesini değiştirmez...

İmei no dan ziyade İMEİ repair işlemini doğru düzgün yapan,işinin ehli kişilere yaptırırsanız isterseniz ankesörlü telefon imeisi yüklesin fark etmez.

Son düzenleme:

eucly79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yücel öz
Cihazım
xiaomi redmi
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eucly79,

İMEİ noyu arabaların PLAKA nosu gibi düşünün....

Plaka ,aracın gitmesini,hızını,beygirini,torkunu vs değiştirmiyorsa imei no da telefonun çekim kalitesini değiştirmez...

İmei no dan ziyade İMEİ repair işlemini doğru düzgün yapan,işinin ehli kişilere yaptırırsanız isterseniz ankesörlü telefon imeisi yüklesin fark etmez.
bazı sitelerde vodafone yanımda ya da edevlette i.mei numarasıyla marka modelin yani telefon bilgilerinin karşılaştırıldığını okudum, tedirgin etti biraz.

TheDante

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Note 9S
Konular
2
bazı sitelerde vodafone yanımda ya da edevlette i.mei numarasıyla marka modelin yani telefon bilgilerinin karşılaştırıldığını okudum, tedirgin etti biraz.
Plakası değişik bir cihaz kullanıyorum hattımda vodafone ;) Herhangi bir sorunum yok şimdiye kadar. Tek tavsiye edebileceğim husus işini iyi yapan birisi + kendinize ait bir cihaz mesela şarj yerinden kırılıp bozulan cihazın plakasını kullanabilirsiniz.

Üst Alt