Soru 2 defa konu actim diye forumdan atildim

dekor6767

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tanju
Cihazım
mi 6
Konular
1
arkadaslar mi 6 ile note fan arasinda kaldim ve foruma mi 6 mi note fanmi diye konu actim ve forumdan atildim benim amacim kimseyi rahatsiz etmek deil sadece bilginize basvurmakti ama bu kadar basit bir sebepten forumdan atilmam beni uzdu biz burada bilgi paylasmicaksak ne icin var bu forum tmm ben 2 defa konu acmis olabilirim admin arkadas beni atmak yerine 2 konuyu 1 konuda toplaya bilirdi bence ama sorgusuz sualsiz atildim 2 gun uzaklastira bilirdi ne biliyim uyari verebilirdi yani bukadar basitmi insani bam lamak neyse sadece gorus bildirdim kimse yanlis anlamasin

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Note Fan takası ile ilgili 2 değil 6 konu açmıştınız. İlk mükerrer konuyu belki hata olmuştur diyerek kaldırmışız. İkincisi "lüften tekrar etmeyin" yazarak kaldırılmış. 3. ve 4. mükerrer konularınız için çeşitli yönetici arkadaşlarımızın mesajları ile birlikte 2 adet uyarı cezası almışsınız ve 5. mükerrer konuyu yayınladığınızda banlanmışsınız. Sorgusuz, sualsiz atılma iddianız pek doğru değil yani. Uyarı kayıtlarınız, silinen konularınız (siz görmeseniz de ben hala görebiliyorum bunları) ve hatta mesajları yazdığınız IP'ler dahi kayıtlarımızda mevcut. Yönetim ekibimizin sürekli olarak sizin açtığınız mükkerer konuları temizlemek dışında da görevleri var. Aslında mantık çok basit. Belirli kurallarımız var ve bu kurallara uymazsanız forumumuzda yazmanıza izin verilmez.

Forum kurallarımız için : Forum Kurallarımız adresini ziyaret edebilirsiniz. Hatta yine burada yer alan 2.8 kuralımız uyarınca "Daha önce forumumuzdan uzaklaştırılan bir kişinin yeniden üyelk alarak kayıt olması mümkün değildir." Bu nedenle yeni açmış olduğunuz bu hesabınız da forumumuzdan süresiz olarak uzaklaştırılmıştır.

Üst Alt