Gcam (18.08.20) Mi 6 GCam - Oreo-Pie - (En iyisi - Astro ve Light Painting - Mirror Selfie vs.)

MehmetYesil

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi6
Konular
3
Ben bu uygulamayı kullanmayı çok istiyorum ama uygulama simgesine tıkladığımda 'durduruldu' hatası alıyorum. Twrp ile 'All in One Miui10 v2.1.zip' modülünü de yükledim ama sorun aynı şekilde devam ediyor.
Cihazımda 9.5.8.0 kararlı sürüm yüklü (miui 10'dan verim alamadım 9'u daha çok seviyorum) sorun magiskin yüklenmeyișiyle alakalı bir durum mu acaba?

Magisk'ten modüller yüklemek istiyorum ama Magisk üzerinden veya twrp üzerinden "Magisk-v19.1.zip" (eski farklı sürümleri de denedim) dosyasını flashladığımda "failed" hatası veriyor. Birçok farklı twrp sürümü denedim, Cofface ve son sürüm dahil hepsinde hata verdi..

Sadece bu uygulamayı kullanabilmek için cihazı sıfırlayıp miflash ile rom kurup root yaptım ama yine de kullanamadım.
HiddeNKinG hocamın tavsiyesiyle cihazıma boot.img dosyasını flasladin olmadı, miflash ile yeniden temiz kurulum yaptım yine olmadı.

*Magisk sorununa bir çözüm var mıdır?
*Magisk olmadan bu uygulamayı kullanabilme şansımız yok mu? Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

Ekli dosyalar

• PicsArt_06-12-06.53.46.png
    PicsArt_06-12-06.53.46.png
    319,3 KB · Görüntüleme: 43

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Ben bu uygulamayı kullanmayı çok istiyorum ama uygulama simgesine tıkladığımda 'durduruldu' hatası alıyorum. Twrp ile 'All in One Miui10 v2.1.zip' modülünü de yükledim ama sorun aynı şekilde devam ediyor.
Cihazımda 9.5.8.0 kararlı sürüm yüklü (miui 10'dan verim alamadım 9'u daha çok seviyorum) sorun magiskin yüklenmeyișiyle alakalı bir durum mu acaba?

Magisk'ten modüller yüklemek istiyorum ama Magisk üzerinden veya twrp üzerinden "Magisk-v19.1.zip" (eski farklı sürümleri de denedim) dosyasını flashladığımda "failed" hatası veriyor. Birçok farklı twrp sürümü denedim, Cofface ve son sürüm dahil hepsinde hata verdi..

Sadece bu uygulamayı kullanabilmek için cihazı sıfırlayıp miflash ile rom kurup root yaptım ama yine de kullanamadım.
HiddeNKinG hocamın tavsiyesiyle cihazıma boot.img dosyasını flasladin olmadı, miflash ile yeniden temiz kurulum yaptım yine olmadı.

*Magisk sorununa bir çözüm var mıdır?
*Magisk olmadan bu uygulamayı kullanabilme şansımız yok mu? Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
Modülü twrpden flashlamayı deneyin.

efkavasi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
engin
Cihazım
mi6 128/6GB
Konular
8
Apk dosyasını indirdim ama kurunca hata veriyor. Magisk ve modul kurulu ama kamera durduruldu hatası veriyor.

efkavasi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
engin
Cihazım
mi6 128/6GB
Konular
8
Hangi sürümdesin? Hangi modülü kurdun?
Eu rom beta 9.6.5 sürümündeyim.
6.1 Oreo ve Pie Google Camera Apk (10.06.19)
bu dosyayı kurduğumda hata verdiydi sonra tekrar denedim çalıştı. Bi ara portre modunda ekran açılmadı ama sonra çalıştı. Sanırım bir sorun yok.

Microline

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Kameraya tıklıyorum fakat durduruldu hatası veriyor.Daha önceki sürümlerde böyle bir şey olmamıştı.

Üst Alt