Yardım 168 saat sonra tekrar 168 saat

obiege10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ege Özcebe
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Arkeolog
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 11.0.8
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Kapalı
merhabalar !

Çok dolandırmadan direkt konuya gireceğim. Üç ay önce Redmi note 8 model bir telefon aldım. Xiaomi'nin kendi programları dışında telefondan gayet memnunum aslında. Ama geekliğime söz geçiremedim ve bu telefona güzel bir rom yüklemeye karar verdim. Sizin de tahmin edeceğiniz üzere bootloader kilidini açarken 168 saat sonra tekrar dene yazısıyla karşılaştım. 168 saat geçti ve tekrar denedim, yine 168 saat uyarısı geldi. başka hesap açıp numaramı ona tanımlattım ve bir 168 saat daha bekledim. Yine 168 saat sonra yazısıyla karşılaştım ve sinirlerimi bozmaya başladı. Geliştirici ID'si almak istedim ama özel bilgilerimi talep ettiği ve Xiaomi'ye çok da güvenemediğim için bu bilgileri vermeyi reddettim. Bu döngünün içinden çıkamıyorum. 168 saat diye diye 800-900 saati göreceğiz ve sanki Xiaomi'den telefon kiralayıp kullanıyormuşum hissi oluşmaya başladı. Telefon benimmiş gibi hissedemiyorum. Bu döngüden nasıl çıkarım bir fikriniz var mı ?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
147
Öncelikle geçmiş olsun hocam en sevmediğim şey beklemek.
Bl kilit için başvurduktan sonra sim kartınızı çıkarmayın mi hesaptan çıkış yapmayın cihazı sıfırlamayın cihazı mümkün ise gümcellemeyin çok şükür bu güne kadar hiç böyle bir şey başıma gelmedi verdiği süreden sonra hemen kilit açılıyordu

Oyla:

obiege10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ege Özcebe
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Arkeolog
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Xiaomi konusunda neredeyse hiç deneyimim yok, daha önce hiç karşılaşmadım böyle bir şeyle... Tekrar bekleyeceğiz. Umarım yine aynı sonuçla karşı karşıya kalmam

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
147
Xiaomi konusunda neredeyse hiç deneyimim yok, daha önce hiç karşılaşmadım böyle bir şeyle... Tekrar bekleyeceğiz. Umarım yine aynı sonuçla karşı karşıya kalmam
İnşallah hocam :)

Oyla:

Omerim34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi mix 2
Konular
2
Hesabımla yaklaşık 8 cihaz kilidi açtım. Şans mıdır bilemem hemen açtı :)

Oyla:

obiege10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ege Özcebe
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Arkeolog
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hesap süresi 1 yılı geçince de oluyormuş sanırım

Oyla:

Turkspartacus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Spartacus
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0
Yok bende 4 senedir var. 3 hafta önce açmıştım bi daha diğer telefonuma lazım oldu girdim bu ay hakkınızı doldurdunuz. Hadii, dedim ay sonu zaten Ocak ayına girdik tekrar denedim 168 saat.. Haydaaa... Çok yol denedim olmadı (50 tane Hindistanlı komik ingilizceli gençlerin videosunu seyrettim adam açkıyor aynı şeyleri denedim olmuyor) bekleyeceğiz. Yukarıdaki arkadaş (obiege 10) güzel tasvir etmiş parasını vermişim almışım bootloader kilidi ne yav, sana ne Xiaomiii... Saçmalıkk... Güya güvenlikmiş? Neyin güvenliği??? Beklemekten nefret ediyorum..

Oyla:
Üst Alt