Sohbet 1500Tl'ye kadar android tablet tavsiye

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
Herkese iyi forumlar dilerim.
1500tl'ye kadar f/p tablet arıyorum, ikinci el de olabilir, Hangi marka modellere bakmamı tavsiye edersiniz?
nedense huawei düşünmüyorum, fakat cidden memnun kaldığınız huawei tablet var ise değerlendirebilirim, şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

akillialtay1995

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Altay
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
6
Yeğenimin kullandığı Huawei Mediaped T5 var onu tavsiye ederim

Kaage

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet ŞENOL
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Mi pad 4 ve mi pad 4 plus alabilirsin deneme sansim olmustu guzel cihazdi

Son düzenleme:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Aynı konuyu bende açmayı düşünüyordum. Tablet alma arefesindeyim. İkinci el alacağım. Ben eskiden kullandığım tablet olan ipad air 2 düşünüyorum. Çok memnundum ama androidde o pil süresi ve performansı yakalayabilecegim tablet bulursam alacağım. İpad air 2 de pub g orta ayarlarda kasmadan oynatıyordu.

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Aynı konuyu bende açmayı düşünüyordum. Tablet alma arefesindeyim. İkinci el alacağım. Ben eskiden kullandığım tablet olan ipad air 2 düşünüyorum. Çok memnundum ama androidde o pil süresi ve performansı yakalayabilecegim tablet bulursam alacağım. İpad air 2 de pub g orta ayarlarda kasmadan oynatıyordu.
Android tarafinda tabletler öldü. Google da elini ayagini cekti sayilir kendi tablet uretimine son verdigi gibi android yazilimi kullanan diger marka tabletlere olan desteginide sonlandirmaya basliyor. Tablet icin direk apple alin

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Android tarafinda tabletler öldü. Google da elini ayagini cekti sayilir kendi tablet uretimine son verdigi gibi android yazilimi kullanan diger marka tabletlere olan desteginide sonlandirmaya basliyor. Tablet icin direk apple alin
Sonuç yine öyle olacak gibi. Telefonda ios dan nefret eden biri olarak tabletde hayran kalmıştım. Aşırı bir stabilite vardı. Bütün uygulamalar çözünürlük sorunu olmadan tam ekran açılıyor filan. Efsane bir de bataryası vardı. Keşkee android tarafındada görebilsek
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ama mi pad 4 sanki ipadi aratmaz gibi geliyor

Son düzenleme:
Üst Alt