Yardım 13'ten 14'e başarılı bir şekilde güncelleme yapabildim mi?

Virtuoso

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevcut değil
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
26
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
14.0.5
Telefon Modeli
Mi 10T Pro
Bootloader Kilidi
Açık
EU rom kullanıyorum. MIUI 13'ün son sürümündeydim, cihazım için MIUI 14 yayınlandığını görünce güncelleyeyim dedim. Rom type'ı "hybrid" olarak tasarlamışlar, ben de daha kolayıma geldiği için her ara geçiş güncellemelerini yapmak istediğimde şu konudaki klasik TWRP ile güncelleme yolunu uyguladım ve her zamanki gibi birazcık bekleyişten sonra telefon açıldı. Şu an ayarlara girdiğimde MIUI 14 gözüküyor ancak kurulum esnasında birkaç pürüz yaşadım. Bundan öncekilerde "install" dediğimiz kurulum kısmı birkaç dakika kadar sürüyordu ancak bu 20-25 saniye gibi kısa bir sürede tamamlandı ve her şey "..done" oldu ancak bazı yerlerde 3-4 satır failed to unmount: şeklinde yazılar vardı. Kurulum sonrası aşağıdaki "wipe cache/dalvik" de yaptıktan sonra "reboot system" dedim ve burada da karşıma "No OS installed, are you sure you want to reboot?" şeklinde yazı vardı ve "yes" dedim. Burada hikâyenin başına dönüyoruz, biraz bekledim ve normal bir şekilde açıldı cihazım. Her ne kadar güncelleyebilmiş olduğum görünse de bu yazanlar yüzünden şüpheye düştüm ve sizlere sormak istedim... Ters giden bir şeyler mi olmuş yoksa artık bu konuda endişe etmeyi bırakayım mı?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.202
Güncelleme olmuş gibi duruyor ama emin değilseniz. Temiz kurulum için wipe data yaparak tekrar kurabilirsiniz. Herşey silinir ama temiz kurulum olabilir. Birde rom hatalı yada eksik iniş olabilir belki onu da yeniden indirmekte fayda var gibi

Oyla:
Üst Alt