Yardım 13T Telefonumda Android Sürüm Düşürmek İstiyorum

xxcaptain

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ercan
Cihazım
13T
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
1.0.4.0.UMFMIXM HYPEROS
Telefon Modeli
13T
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar iyi günler dilerim. Geçen ay yd almış olduğum Xiaomi 13T telefonumda dün Hyperos güncellemesi yaptım Hyperos güncellemesi sonrasında Şarjı biraz daha hızlı tükketiğini farkettim ve arayüz vs tam olarak beğenemedim Eski Miu14 Android 13 versiyonuna döndürmek istiyorum telefonum henüz türkiye ye kayıtlı değil btk tarafından süre bitince kayıt yaptırmayı düşünüyorum bootloader kilitli gözüküyor cihazı eski haline nasıl getirebilirim.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
kilit kapalı düşemezsiniz. 14 te iken kilit açmanız gerekiyordu. Kilit kapalı yetkili hesap ile yüklense de açılmaz. Hyperos kilit açma rehberini deneyin açarsa ne mutlu düşürürsünüz..

Oyla:

xxcaptain

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ercan
Cihazım
13T
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hyperos bootloader kilit açma rehberine bi göz gezdirdim hocam xioami topluluğunu güncelledim 5.4.5 versiyonuna. Xiaomi topluluğuna girip Kilit açma başvurusuna bastığımda hesap hatası lütfen 08/19 tarihinden sonra tekrar deneyin hatası geldi

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hyperos bootloader kilit açma rehberine bi göz gezdirdim hocam xioami topluluğunu güncelledim 5.4.5 versiyonuna. Xiaomi topluluğuna girip Kilit açma başvurusuna bastığımda hesap hatası lütfen 08/19 tarihinden sonra tekrar deneyin hatası geldi
yarın Türkiye saati ile tam 19 da deneyin.

Oyla:
Üst Alt