Çözüldü 13T Pro Poco Başlatıcı Hatası : Farklı Başlatıcıya Geçin Uyarısı

• Konbuyu başlatan map
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 275

map

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
samsung
Konular
22
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miumi 14.0.8
Telefon Modeli
xiaomi 13T Pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
merhaba bugün 13t pro kurulunu yaptık. eski telefonum mi6 dan tüm dosyaları ve bilğileri 13t pro ya aktardık.
ancak sürekli telefon anayüzde böyle poco hatası veriyor telefonun ana ekranına ulaşamıyorum. bilen birisi varssa yardımcı olursa çok sevinirim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Video 2023-10-11 saat 18.43.13_4c6bf5a2.mp4
    8,3 MB · Görüntüleme: 0
Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
Hocam mi 6 cihazda poco başlatıcı kullanıyormuşsunuz. Verileri tamamen aktardığınız için poco başlatıcının verilerini de aktarmış ve poco başlatıcı a11 ve altı sürümlerde çalışıyor a12 ve a13te bu hatayı veriyor. Yapmanız gereken şey ayarlar sekmesinde uygulamalar kısmından poco başlatıcıyı bulup kaldırmak. Orada çıkmıyorsa google play üzerinden aratıp kaldırın.

Edit: videoyu izlememiştim poco başlatıcıyı kullanamazınız. Android 12 ve 13te çalışmıyor.

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Hocam mi 6 cihazda poco başlatıcı kullanıyormuşsunuz. Verileri tamamen aktardığınız için poco başlatıcının verilerini de aktarmış ve poco başlatıcı a11 ve altı sürümlerde çalışıyor a12 ve a13te bu hatayı veriyor. Yapmanız gereken şey ayarlar sekmesinde uygulamalar kısmından poco başlatıcıyı bulup kaldırmak. Orada çıkmıyorsa google play üzerinden aratıp kaldırın.

Edit: videoyu izlememiştim poco başlatıcıyı kullanamazınız. Android 12 ve 13te çalışmıyor.

Oyla: Çözüm

map

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
samsung
Konular
22
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

uygulamalardan poco başlatıcıyı kaldırdım. sorun çözülmüşmüdür yoksa yine yaparmı? poco harici diger başlatıcıyıda seçtiğimde aynı uyarıyı veriyordu videoda var. gün içinde bikaç defa bu uyarıyı almıştım. şimdi kaldırdım

Oyla:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
uygulamalardan poco başlatıcıyı kaldırdım. sorun çözülmüşmüdür yoksa yine yaparmı? poco harici diger başlatıcıyıda seçtiğimde aynı uyarıyı veriyordu videoda var. gün içinde bikaç defa bu uyarıyı almıştım. şimdi kaldırdım
düzelmiş olması gerekiyor hocam o hatayı verebilcek bir uygulama kalmadı çünkü

Oyla:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Kardesim cok tesekkur ederim. Pek anlamiyorum. Allah razi olsun.
rica ederim hocam. çözüm olarak işaretlediğiniz için de sağolun. hatayı tekrar alırsanız bana buradan ulaşabilirsiniz çözüm buluruz

Oyla:

map

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
samsung
Konular
22
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
rica ederim hocam. çözüm olarak işaretlediğiniz için de sağolun. hatayı tekrar alırsanız bana buradan ulaşabilirsiniz çözüm buluruz
Hayir mi.com dan aldim. Garanti fatura vs. Hersey mevcut. Cagri merkezini aradim bisey bilmiyorlar servise foturun yazilim hatasi vardir vs diyor

Oyla:
Üst Alt