Soru 13T Pro - NFC Kart Sorunu

chanyilmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan YILMAZ
Cihazım
Mi 11
Konular
2
Merhaba arkadaşlar;

Xiaomi 13T Pro HyperOS yüklü cihazımızda NFC kart okuturken bazı çipli kartları okuyor bazı çipli kartları okumuyor. sizde bu sorunu yaşıyor musunuz?? yada bu sorunu çözen arkadaşlar varmı.

Not : NFC verilerini sildim, Device Config ayarlarında önbelleği sildim ama olmadı ...

enginqaraca

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Mi 13T PRO
Meslek
Şoför
Konular
8
Merhaba arkadaşlar;

Xiaomi 13T Pro HyperOS yüklü cihazımızda NFC kart okuturken bazı çipli kartları okuyor bazı çipli kartları okumuyor. sizde bu sorunu yaşıyor musunuz?? yada bu sorunu çözen arkadaşlar varmı.

Not : NFC verilerini sildim, Device Config ayarlarında önbelleği sildim ama olmadı ...
cihazda direnç işlemi varsa ondan kaynaklı olabilir , başıma gelmişti önceki telefonda

lifekiss1907

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi 13T PRO
Meslek
Katip
Konular
6
Bende de aynı sorun var kimlik kartını hiçbir şekilde okumuyor. Ses geliyor ama okunamadı hatası veriyor

chanyilmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan YILMAZ
Cihazım
Mi 11
Konular
2
cihazda direnç işlemi varsa ondan kaynaklı olabilir , başıma gelmişti önceki telefonda

cihazım orjinal turkiye cihazı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende de aynı sorun var kimlik kartını hiçbir şekilde okumuyor. Ses geliyor ama okunamadı hatası veriyor

Evet .. T.C. kimlik kartını da okumuyor .. telefob kart seçiyor bazı kartları NFC üzerinden okuyor bazılarını okumuyor.

Üst Alt