Yardım 13t pro için hyperos eu rom

mekansiz611

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kral
Cihazım
Xiaomi 12t
Konular
1
COROTG: OS1.0.6.0-UMLMIXM bu eu rom olan varmı ve ya nasıl satın alabilirim

toyoda

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
m.taşkın
Cihazım
Redmi note 13 N
Konular
27
Burdan bakabilirsiniz romlara 13T pro romları

mekansiz611

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kral
Cihazım
Xiaomi 12t
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ustam aradıgım rom bu sitede yok , sizin tavsiye edeceğiniz batarya konusunda iyi olan bi rom önerebilir misiniz

toyoda

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
m.taşkın
Cihazım
Redmi note 13 N
Konular
27
Endonezya rom Miui 14.0.5 bakın derim. Endonezya rom xiaomi stabil olark eni iyi rom pil içinde yazıdığım sürüme bakabilirsiniz

mekansiz611

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kral
Cihazım
Xiaomi 12t
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Endonezya rom Miui 14.0.5 bakın derim. Endonezya rom xiaomi stabil olark eni iyi rom pil içinde yazıdığım sürüme bakabilirsiniz

hocam link paylaşabilir misiniz rica etsem , endonozya rom miui 14.0.5 dediğiniz​

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Xiaomi.EU, 13T serisi için iyi değil maalesef. Hem uzun zamandır optimizasyonlarında geride kaldılar hem de bizim cihazlara çok özenli değiller. EU yerime Rusya romu kurun. Özellikle son sürüm Rusya romunu kullanan arkadaşlar memnunlar.

miskin1702

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T Pro
Konular
0
Öncelikle eu rom dimensity cihazlara destegini kesti. Sadece ucretli rom sunuyor. Onda da sorunlara direk dahil olmuyor. O yüzden uzak durmak gerek. Bu hizmet kalitesiz bir hizmet.
Şunu kurabilirsin:

Bu hyperos 1.0.6 rusya romu uzerine eu romdan daha kaliteli. Pil tuketimi hyperos kronik sorunu haline geldi.
Ardindan Magisk kur. Forumda detayli bir kurulumu var.
Sonrasinda PerfMTK apk kur. Sonra Modulunu kur. Uygulamasina gir ve Powersave modunda calistir.
Animasyonlarda bozukluk olmasin diye smooth fix diye bir module var onu kur. Buraya birakiyorum. Pil ömrünü miui 14 gibi yaparsin. Kullanirsin. Hyperos kullanmanin tek mantikli yanı bu. Pil seni kahreder. Kim gittiyse hyperos verisyona pisman oldu. Geri geldi. Sen de gelirsin.

Ekli dosyalar

• smooth_fix.zip
    3,9 KB · Görüntüleme: 2
  • PerfMTKv5.7.zip
    40,1 KB · Görüntüleme: 1

basarbulut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Başar
Cihazım
Xiaomi 13T Pro
Konular
0
Xiaomi.EU, 13T serisi için iyi değil maalesef. Hem uzun zamandır optimizasyonlarında geride kaldılar hem de bizim cihazlara çok özenli değiller. EU yerime Rusya romu kurun. Özellikle son sürüm Rusya romunu kullanan arkadaşlar memnunlar.
Hocam 13t rpo cihazımda 1.0.4 Rus romunu taklaşık 8 ay sorunsuz kullandım. Geçen hafta 1.0.6 sürümü çıkınca ben de onu yükledim. Sim etkinleştirme sorunu yaşıyorum. Xiaomi Cloud yedek alırken sms mesajarını ve çağrı kayıtlarını yedeklemiyor. Problemi çözmek için bir kaç video vs izledim denedim ama bir türlü olmadı. 1.0.4 de hiç bir sorun yoktu. Çözüm noktasında bir öneriniz olur mu? Cihazım Tr yurtiçi cihaz. Bir de Tayvan 1.0.8 romunu gördüm. Bununla ilgili bir tecrübeniz var mı?

Üst Alt