Yardım 13t pro bootloader nasıl açılır?

cliocevdet35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cevdet
Cihazım
13t pro
Konular
3
Youtube'den videoyu izledikten sonra 167 saat verdi uygulamayı kapattım telefonu yeniden başlattım. wifi açıp normal şekilde 1 hafta telefonu kullanabilir miyim. 1 hafta sonra aynı uygulamaya girip ne yapmam gerekiyor bilgilendirir misiniz hiç bilmiyorum bu konuları da

enginqaraca

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Mi 14 ultra
Meslek
Şoför
Konular
8
Youtube'den videoyu izledikten sonra 167 saat verdi uygulamayı kapattım telefonu yeniden başlattım. wifi açıp normal şekilde 1 hafta telefonu kullanabilir miyim. 1 hafta sonra aynı uygulamaya girip ne yapmam gerekiyor bilgilendirir misiniz hiç bilmiyorum bu konuları da
Bi hafta sonra aynı programa gir , aynı yolu takip et açılmış olacaktır,

zggen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özgen
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
peki kullanabilir miyim normal şekilde telefonu. wifi olsun sosyal medya vs gibi
Bootloader başvurusu yaptıktan sonra normal şekilde kullanılabilirsiniz yalnız bu süre boyunca sistem güncellemesi gelecek olursa yapmayın süre sıfırlanıyor ve hattınızı telefondan sökmeyin sökerseniz süre yine sıfırlanıyor süre dolduktan sonra telefon yedeğini alıp bootloader kilidini açın telefon sıfırlanacaktır.

cliocevdet35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cevdet
Cihazım
13t pro
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bootloader başvurusu yaptıktan sonra normal şekilde kullanılabilirsiniz yalnız bu süre boyunca sistem güncellemesi gelecek olursa yapmayın süre sıfırlanıyor ve hattınızı telefondan sökmeyin sökerseniz süre yine sıfırlanıyor süre dolduktan sonra telefon yedeğini alıp bootloader kilidini açın telefon sıfırlanacaktçr.
çok teşekkür ederrim

Üst Alt