Soru 13T Pro - Android Auto Sorunu

chanyilmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan YILMAZ
Cihazım
Mi 11
Konular
2
Merhaba arkadaşlar;

Xiaomi 13T Pro Mi veya HyperOS yüklü cihazlar Peugeot 3008 (2020-2023) model araçlara telefonumu bağladığımda gerek orjinal kablosu, gerekse farklı bir çok kablo ile test ettiğim halde ya çalışmıyor yada çok aşırı derecede ağır çalışıyor. sizde bu sorunu yaşıyor musunuz?? yada bu sorunu çözen arkadaşlar varmı.

Not : Android Autonun önbelleği sildim, programın güncel APK dosyasını yükledim, bir çok kablo denedim, kablo ile port arasında ara dönüştürücü kullandım, ama olmadı ...

1devops

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Poco x6 Pro
Konular
0
Merhaba arkadaşlar;

Xiaomi 13T Pro Mi veya HyperOS yüklü cihazlar Peugeot 3008 (2020-2023) model araçlara telefonumu bağladığımda gerek orjinal kablosu, gerekse farklı bir çok kablo ile test ettiğim halde ya çalışmıyor yada çok aşırı derecede ağır çalışıyor. sizde bu sorunu yaşıyor musunuz?? yada bu sorunu çözen arkadaşlar varmı.

Not : Android Autonun önbelleği sildim, programın güncel APK dosyasını yükledim, bir çok kablo denedim, kablo ile port arasında ara dönüştürücü kullandım, ama olmadı ...
Selamlar,

Hocam aynı şekilde Poco x6 Pro cihazımda sorun yaşıyorum. Aracım Peugeot Rifter 2023. Ya çok ağır çalışıyor gecikmeli geliyor ya da hiç gelmiyor ekran. Poco x3 Pro cihazım ile androind auto aynı araçta sorunsuz çalışıyor. Sizinde sorun yaşamanız sonrası tahminim araçlarımızdaki cihazlarda bir yazılım güncellemesi gerekiyor olabilir.

Saygılarımla.

Mustafa5131

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13 Pro P
Konular
1
Benimde telefonum Xiaomi 13 Pro Plus 5g aracım Peugeot 3008 2020 model bendede aynı sorun var.

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
bende aynı problemi yaşıyorum poco x6 pro cihaz ile Citroen c3 aircross android auto bağlantısında ( android 14, hyperos )
şirket telefonu redmi note 10S onda hiç bir sıkıntı yaşamadan seri şekilde bağlantı sağlıyor ( android 13, miui 14 )

sanırım android 14 ile ilgili bir problem, karşıda araçtaki ile de uyum sıkıntısı yaşıyor
internette de android 14 ile android auto konusunda bir çok kişi şikayette bulunmuş bağlantı konusunda

Üst Alt