Yardım 13 Ultra hyper OS global pili su gibi gidiyor?

veli_blod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
74
Arkadaşlar dün fake romdan global hyper OS sürümüne yükselttim fake romda böyle değildi şimdiden hissetirmeye başladı pil ömrü çok kötü buna yapabilecek birşey var mı acaba?

ceka16

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
celal
Cihazım
mi 13 ultra
Konular
7
merhaba
ben greshan romunu kullanıyorum. arama ve mesajlaşma uygulaması bulunduğu için 6-7 saat ekran süresi alıyorum.

soundhs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
oguzhan
Cihazım
poco x3 pro
Konular
2
Bende aldım 13 ultra sizin cihazlarda sıkıntı var heralde hocam benimde fake rom hyperos 10-11 saat gidiyor benimki

alibeyo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Redmi 12
Konular
12
Endonezya yada Rusya rom kurun

yakamoz01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
oguz
Cihazım
mi box
Konular
1
bende de aynı durum var. aylardır bir çözümde bulamadım.

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
81
Bende aldım 13 ultra sizin cihazlarda sıkıntı var heralde hocam benimde fake rom hyperos 10-11 saat gidiyor benimki
Ekran süresi olarak mı 10-11 saat ? ve kaç saatlik beklemede ?

murat.tahran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 11S
Konular
0
Arkadaşlar dün fake romdan global hyper OS sürümüne yükselttim fake romda böyle değildi şimdiden hissetirmeye başladı pil ömrü çok kötü buna yapabilecek birşey var mı acaba?
Hocam eğer orjinal global roma geçtiyseniz en az 20 gün bekleyin. Yazılım cihaza bi otursun, kullanımınızı öğrenip ona göre şarj süresini ayarlar daha iyi olur. Çok acele etmeyin. Ayrıca clean_all seçeneği ile mi geçtiniz yoksa direk formatsız üstüne mi kurdunuz?

yakamoz01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
oguz
Cihazım
mi box
Konular
1
Hocam eğer orjinal global roma geçtiyseniz en az 20 gün bekleyin. Yazılım cihaza bi otursun, kullanımınızı öğrenip ona göre şarj süresini ayarlar daha iyi olur. Çok acele etmeyin. Ayrıca clean_all seçeneği ile mi geçtiniz yoksa direk formatsız üstüne mi kurdunuz?
kendi durumum için cevap vereyim. 1 adan fazladır kullanıyorum. direnç kayıtlı. gece yüzde 100 ile birakıyorum wifi mobil senkron kapalı 8 saatte durduğu yerde yüzde 20 kadar sarj gidiyor. clean all ile yuklemiştim.

murat.tahran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 11S
Konular
0
kendi durumum için cevap vereyim. 1 adan fazladır kullanıyorum. direnç kayıtlı. gece yüzde 100 ile birakıyorum wifi mobil senkron kapalı 8 saatte durduğu yerde yüzde 20 kadar sarj gidiyor. clean all ile yuklemiştim.
Hocam pil kullanım istatistiklerinde şarjınızı ne harcıyor gözüküyor? Normal değil bu şarj harcaması. Ayrıca kullanım teşhis bilgileri ve reklam hizmetlerini kapatmayı deneyin ayarlar, gizlilik bölümünden. Belki de bir uygulama bu kadar şarj tüketiyordur ama ilk defa sizden duydum bu sorunu bu cihaz için.

Üst Alt