Yardım 13 Pro geç şarj oluyor

esscape

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ess
Cihazım
13 pro
Konular
2
Yaklaşık 2 ay önce 13 pro aldım. Aldığımda kullanmadan şarjını bitirip test ettim. 1 saatin üzerinde şarj oldu. Tekrar denedim bu kez 1 saat 50 dakikaları buldu. Aldığım mi store mağazasına götürüp sorunumu söyleyip servise yolladım. Serviste yazılımını yeniden yükleyip sorun yok diye geri yolladılar. İyi niyetle bi kaç kez daha sıfırlayıp denedim sonuç hep aynı. Mağazaya götürdüm kendileri görsün diye. Oradaki arkadaş sıfırlayıp şarj ettiğini 45 dakikada dolduğunu söyledi. Buna benzer çok fazla internette şikayet gördüm. Bununla alakalı sorun yaşayan çözüme ulaşan var mı. Yada değişim iade yapan oldumu. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Telefondan nefret ettim. Ayrıca şarjı çok yoğun kullanmama rağmen 1 gün anca gidiyor. Halen şarj süresi dengesiz bir şekilde devam ediyor. bazen 1 saati aşıyor bazen 2 saati buluyor.
Yardımcı olabilecek varsa lütfen cevap yazsın.

weepanimuwatcher

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
zort
Cihazım
aristotle
Konular
20
Türkiye'de mi 13 pro satılıyor muydu ya? Ben hepsi yd diye biliyorum

Yoksa o redmi note 13 pro mu?

Neyse aynı sorunu ben de eski telefonumda (13T) yaşamıştım,yeni bir kablo alarak çözmüştüm olayı

1907.emrh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi note 13P
Konular
0
Aynı sorunu yaşıyorum ve şarj %10 20 civarında şarja takarsam kopmalar ve pil tasarrufunu aç bildirimi alıyorum destek lütfen

Üst Alt