Yardım 128 kb sim kart servis yok hatası

Mustafa Kabak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orta
Cihazım
note 4
Konular
1
iyi günler
bir süredir redmi note 4 kullanıyordum hattımı mobil imza için 64 kb sim yerine 128 kb sim ile değiştirdim türkcellden ancak sim kartı taktığımda birkaç saniye sinyaller görünürken sonrasında servis yok uyarısı ile karşılaşıyorum ve düzelmedi. Daha sonra bi arkadaşın mi 6 telefonunda da denedik aynı şekilde servis yok uyarısı veriyor ve sim kartı tanımıyor. Sİm kartı denediğim diğer tüm mi harici telefonlarda sıkıntısız çalışıyor. bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa memnun olurum.

FATİH AKSA

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
xiaomi note
Cihazım
note 4
Konular
0
Merhaba,
Bende miu note 4 alalı 2 hafta oldu. Turkcell 128k sim kartı çalıştırıyordu. Farklı bir numara için çalışan sim kartı çıkarıp yeni sim kartı taktım çalışmadı. Ancak aynı kartı başka telefona takınca çalışıyor. Bu telefonda çalışmıyor. Aynı durum bende de var hocam nasıl çözdünüz durumu?

Oyla:

alpermeric

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Alper Meriç
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Mobil imzalı turkcell 128k kartım note 4 cihazda maalesef çalışmıyor. Arkadaşım mi6 4gb modelinde turkcell mobil imzalı 128k kartı sorunsuz kullanıyor diye mi6 6 gb olanından aldım ancak aynı sorun bunda da var. Cihazda turkcell 128k maalesef servis almıyor. Aynı konuda müzdarip kimse yok mu acaba forumda...

Oyla:

alizaimler

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi note3
Konular
0
Bende de aynı problem oldu. Mobil imza nedeniyle sim kartı 128 k yapınca sim kartı etkinleştiremedi. Ancak servise götürdüğümde diğer turkcell hariç diğer operatörlerin 128 k sim kartının Xiaomi mi note 3 te çalıştığını söylediler.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım