Soru 12.5 güncellemesini yüklemeli miyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

caliskansahis44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Salih
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
Cihaz redmi note 8 pro. 12.5 güncellemeleriyle ilgili çok şikayet var. Sorun yaşayan arkadaşların sorunları hala devam ediyor mu? En azından 3-5 kişi cevap verirse sevinirim. EEA 12.0.5 ile geldi cihaz. Bu sürümden tek şikayetim chrome un kasması. Belki düzelir diye güncellemek istiyorum.

Ama pilin hızlı bitip yavaş dolması ve ısınma, sorunların en yaygın olanları sanırım (benimde en çok korktuğum). Pirince giderken bulgurdan olmayalım. Cihaz 1 aylık, kullanıma bağlı olarak 10 ila 15 saat ekran süresi alıyorum, çok memnunum. Bozulursa kötü olur bu durum.

Cihazın ana konusu pek aktif olmadığından konu açtım.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Romun zaten konusu mevcut. Pek aktif değil demek de doğru değil çünkü siz o konuya yazmazsanız kimse cevap vermek için de girmez. Konudan sorarsanız, romu kontrol etmek isteyenler, konu sahibi, meraklılar görüp cevaplayacaktır ve konu aktif olacaktır. :)

caliskansahis44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Salih
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Romun zaten konusu mevcut. Pek aktif değil demek de doğru değil çünkü siz o konuya yazmazsanız kimse cevap vermek için de girmez. Konudan sorarsanız, romu kontrol etmek isteyenler, konu sahibi, meraklılar görüp cevaplayacaktır ve konu aktif olacaktır. :)
Haklısınız pardon. Kapatılabilir konu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt