Çözüldü 12.5.4 guncellemesi sonrasi sacma sapan uygulama simgeleri sorunu

Kreyzi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kreyzi
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
3
Merhaba herkese. Sabah uyandim guncelleme gelmis 12.5.4 yapayim dedim ama uygulama simgeleri kafayi yedi. Yarisi yuvarlak yarisi kare bazilari kocaman oldu sinir etti sabah sabah.

Farkli temalar denedim sonuc ayni bazilari yuvarlak oluyor bazilari ayni kaliyor boyle bi sorun yasamiyordum daha once. Ne yapabilirim acaba bu konuda ?

Çözüm
Merhaba herkese. Sabah uyandim guncelleme gelmis 12.5.4 yapayim dedim ama uygulama simgeleri kafayi yedi. Yarisi yuvarlak yarisi kare bazilari kocaman oldu sinir etti sabah sabah.

Farkli temalar denedim sonuc ayni bazilari yuvarlak oluyor bazilari ayni kaliyor boyle bi sorun yasamiyordum daha once. Ne yapabilirim acaba bu konuda ?
Hocam geliştirici seçenekleri açıkça en altta mıuı optımızasyonu var onu açın sorun çözülecektir.

Wers

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 10 T Pro
Konular
2
Ben dün akşam aldım güncellemeyi. Ben de öyle bir sorun yok sanırım.

Oyla:

Kreyzi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kreyzi
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uygulama simgelerini kare mi kullaniyorsunuz yoksa daire seklinde mi ? Tema ismini yazabilir misiniz acaba ?

Ben kor oldum ya boyle seylere cok takarim kare simge hic kullanmam gozume batar sansima bu denk geldi.

Oyla:

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11

Hocam geliştirici seçenekleri açıkça en altta mıuı optımızasyonu var onu açın sorun çözülecektir.

Oyla: Çözüm

Kreyzi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kreyzi
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
3
Hay allah razi olsun hocam oldu. Tekrar kapattim optimizasyonu sorunsuz kaldi oyle. Cok tesekkur ettim hocam.

Oyla:

Kreyzi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kreyzi
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
3
Optimizasyon neden kapadınız ?
Bununla ilgili konu acacaktim aslinda. Bir nedeni yok ilk miui arayuzune sahip telefonum ve aldigimda her yerde kapatin deniyordu ezbere kapatiyorum bende.

Gercekten bir esprisi var mi acik ve kapali olmasinin merak ediyorum.

Oyla:
Üst Alt