Yardım 12.5.2 Pil Sorunu

GrandMaster1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
1
Mi 10T Pro 12.5 .2 sürüme sahip telefonum var şarjım çok hızlı bitiyor ne yapmam lazım.

Serhat Gümüş

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat Gümüş
Cihazım
mi mix 3
Konular
7
Eğer global rom dan Eu rom gibi şarj konusunda daha iyi bir rom'a geçmeyecekseniz :
Öncelikle son zamanlarda büyük güncelleme aldıysanız ama cihazı fabrika ayarlarına sıfırlamadıysanız sıfırlayıp baştan kurulum yapın,
Yeni kurulumda instagram, facebook uygulamalarının lite sürümlerini yükleyin. Bu iki uygulama hem hafıza hem de şarj konusunda cihaz düşmanıdır.

Cihazınızda reklamları engelleyin

Kullanmadığınız google uygulamalarını veya sistem uygulamalarını kaldırın

Umarım yardımcı olur kolay gelsin

GrandMaster1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer global rom dan Eu rom gibi şarj konusunda daha iyi bir rom'a geçmeyecekseniz :
Öncelikle son zamanlarda büyük güncelleme aldıysanız ama cihazı fabrika ayarlarına sıfırlamadıysanız sıfırlayıp baştan kurulum yapın,
Yeni kurulumda instagram, facebook uygulamalarının lite sürümlerini yükleyin. Bu iki uygulama hem hafıza hem de şarj konusunda cihaz düşmanıdır.

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben bu rom olayını yapmak istiyorum ama bu konu hakkında hiç bir fikrim yok ve hangi sürümün benim telefonum için en iyi olacağını nasıl seçeceğimide bilmiyorum ne yapmam lazım

Serhat Gümüş

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat Gümüş
Cihazım
mi mix 3
Konular
7
Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben bu rom olayını yapmak istiyorum ama bu konu hakkında hiç bir fikrim yok ve hangi sürümün benim telefonum için en iyi olacağını nasıl seçeceğimide bilmiyorum ne yapmam lazım
Rica ederim.
Cihazınızın garantisi varsa ve güncelleme alıyorsa bekleyin derim. Cihaz desteği sona erdikten sonra yapmakta fayda var.
Nasıl yapıldığına gelince kısaca bootloader kilidini açmanız, cihaz recovery yüklemeniz, bu recovery aralığı ile rom'u flashlamanız gerekiyor. Nasıl yapılacağı ile ilgili bir çok kaynak var, önce videoları izleyip konuları okuyup hakim olun, sonra rom değişikliği yaparsınız. Aksi taktirde cihaz zarar görür malum günümüz koşullarında cihaz yenilemek zor iş

Üst Alt