MIUI 13 Miui 13 By Ondroid - Android 12 - Port Rom

Bu Rom İle Kaç Saat Ekran Süresi Alıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    119
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nostradamus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 9t
Konular
0
Hocam öyle bir ayar var ancak inanın nerede olduğunu hatırlamıyorum. Uygulamaya özel ses seviyesi ayarlayabiliyorsunuz biraz kurcalayin bulursunuz. Şuan başka bir romda olduğum için bakamıyorum.
Hocam o ayarlar + ses ve titreşim + ses asistanı

schalke84

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
0
Selamlar. Romu flashladim ama TWRP giris ekraninda takili kalma sorunu yasiyorum. Sanirim Android surumu ile alakali bir sorun. Isin kotu yani bilgisayara erisimim yok, Magisk ve yedeklemeleri yukleyemiyorum. Tavsiyesi olan var mi acaba?
Dfe yükleyin kirli kurulum yaptıysanız. Bende de o şekil olmuştu kirli kurulumda. Dede yükleyince düzeldi. Ama onun içinde bilgisayar lazım.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59

hgaziyilmaz75

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin gazi
Cihazım
mi9t
Konular
0
Geliştirici A13 temelli Miui13 ile meşgul, gecikebilir. Ama elbet kararlı sürümü gelecektir.
Hımm o zaman patreon üyeliğine devam edeyim çin romunun ikinci güncellemesini kurdum 20 dakika sonra geri döndüm

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Hımm o zaman patreon üyeliğine devam edeyim çin romunun ikinci güncellemesini kurdum 20 dakika sonra geri döndüm
Beğenmediniz mi? Ben tekrardan göz bebeğim Cherish'e döndüm deneme şansım olmadı deneyeceğimi de hiç sanmıyorum.

hgaziyilmaz75

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin gazi
Cihazım
mi9t
Konular
0
Beğenmediniz mi? Ben tekrardan göz bebeğim Cherish'e döndüm deneme şansım olmadı deneyeceğimi de hiç sanmıyorum.
Google servisleri yoktu hocam birde popup kamera lifting uygulası gördüm hemen kamerayı açtım popup kamera çalışmadı uğraşamam yok magisk kur camers lifting uygulamasına yetki ver falan geri döndüm...

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Google servisleri yoktu hocam birde popup kamera lifting uygulası gördüm hemen kamerayı açtım popup kamera çalışmadı uğraşamam yok magisk kur camers lifting uygulamasına yetki ver falan geri döndüm...
Zaten güncelleme notlarında pop-up kamera ile ilgili durum belirtilmişti hocam ama tuhaf olan gapps olacak denmişti. Tuhaf

alprnmi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Mi 9t
Meslek
Mühendis
Konular
0
Cherish hangi sürümü kullanıyorsunuz, crdroid, dotos falan nasıllar Netflix falan sorunu var mı ön kamera lifting benzeri

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Cherish hangi sürümü kullanıyorsunuz, crdroid, dotos falan nasıllar Netflix falan sorunu var mı ön kamera lifting benzeri

Aosp romlarda pop-up kamera sorunu yok. Netflix gibi uygulamalarda L1 sertifikası var sorun yaşatmaz. AOSP'ler genellikle sorunlu romlar olmazlar. CherishOs a12'deyim, sonra ki gelecek güncelleme ile birlikte A13'e geçeceğim. Test ettim a13 inanılmaz hızlı. Sadece birkaç eksiği var. Monet ayarı henüz gelmedi sonra ki güncelleme de gelecek ve MIUI Kamerası yok çünkü henüz a13 uyumlu MIUI Kamera çıkmadı. Onun içinde Redmi Note 10 Pro'ya Android 13 gelmesini bekliyorlar, gelince portlayacaklar kamerayı. Bunlar haricinde A13'e geçmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

Android 11 Kontrol Merkezini sevmediğim için DotOs kullanamıyorum ama güzel bir rom, crDroid zaten kendini kanıtlamış bir rom. Hepsi iyi, deneyip sonuç almanız gerek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt