Yardım 11t pro imei gitti yardim!

angel1585

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
stan
Cihazım
satn
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Xiomi
Telefon Modeli
11t pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaslar merhaba tamamen acemiliklerle dolu olayi anlatiyorum telefona endonezya rom atmak icin twrp kurdum full yedek aldim yedegim elimde duruyor.daha sonra full wipe yaptim romu flashlamak istedigimde telefon brick oldu anlam veremedigim sekilde daha sonra twrp yedegimi tekrar yuklemen istedim yime hata aldim acemilik burada sonrasinda miflash ile temiz kurulum yaptim dolayisiyla imei uctu (tecrube ettik ) simdi elimdeki full twrp yedegimi sagliklik sekilde restore etsemde telefon bootlopda kaliyoe sebebi bence datanin sifreli olmasi wipe yaptigimda ise internal stroge 0 mb olarak gorunuyor bu arada bootlopude kilitledim malesef ama sanirim mi unlock ile aciliyormus aksam deneyecegim yardimlarinizi bekliyorum
NOT=elimde partition toolsla alinmis efs modem img larim ve twrp full yedegim mevcut

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
bootloader kilidi açılan hesap şuanda telefonda aktif açık ise kilidi açabilirsiniz yoksa açamazsınız.

Oyla:

angel1585

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
stan
Cihazım
satn
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gelistirici seceneklerinde oem kilidi acik
bootloader kilidi açılan hesap şuanda telefonda aktif açık ise kilidi açabilirsiniz yoksa açamazsınız.
Gelistirici seceneklerinden oem kilidi acik ciha acik durumda fakat mi kilitli hocam sadece imei yok cihazda modem yedegi aldim partations uygulamasi ile ama imeyi bir turlu atamadim

Oyla:
Üst Alt