Soru 11t pro her imeil gittiğimde direnç mi değişecek

Masra

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Semai
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
28
Arkadaşlar merhaba ben mi11t pro alicam fakat ayarlar kisminda fabrika ayarlarina dön deyince imeil gidiyomuş fakat twrp ile formwt atinca gitmiyormus size birsey sorucam
Eğer olurda ben mi 11t pro alip o telefona direnç işlemi yaptirip sonra imeil giderse tekrar telefoncuya gidip tekrar mi direnç işlemi yaptiricam yoksa bu direnç işlemi tek seferlik mi biliyorum imel gidebilir ,giderse gitsin tekrar attirirm ama beni bu direnç işlemini anlamadım bu direnç işlemi tek seferlik değil mi sonra imeil giderse tekrar yazilimsal olarak atilir ve donanimsal olarak direnç işlemine gerek kalmaz değil mi ?
Mi flash ile stock/custom rom atarsam imeil gitmez demi sadece ayarlardan fabrika ayarlarina sifirla ile gider değil mi yardiminiz için teşekkürler

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Hayır

2107113SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
S23U 12/256
Konular
6
IMEI silinirse tekrar direnç değişmeyecek. Donanımlık bir işi olmaz, yazılım üzerinden tekrar işlem yaparlar.

yaaplu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Naci
Cihazım
RedmiNote12pro
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
15
Arkadaşlar merhaba ben mi11t pro alicam fakat ayarlar kisminda fabrika ayarlarina dön deyince imeil gidiyomuş fakat twrp ile formwt atinca gitmiyormus size birsey sorucam
Eğer olurda ben mi 11t pro alip o telefona direnç işlemi yaptirip sonra imeil giderse tekrar telefoncuya gidip tekrar mi direnç işlemi yaptiricam yoksa bu direnç işlemi tek seferlik mi biliyorum imel gidebilir ,giderse gitsin tekrar attirirm ama beni bu direnç işlemini anlamadım bu direnç işlemi tek seferlik değil mi sonra imeil giderse tekrar yazilimsal olarak atilir ve donanimsal olarak direnç işlemine gerek kalmaz değil mi ?
Mi flash ile stock/custom rom atarsam imeil gitmez demi sadece ayarlardan fabrika ayarlarina sifirla ile gider değil mi yardiminiz için teşekkürler
Direnç atilirsa gitmez. Cihazi açıp direnc degistiriyorlar onda sorun olmuyor guncelleme yaparsin. Yazilim ile repair atilirsa güncellenirse gider.

Masra

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Semai
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
28

faruk57

Yeni Üye