Yardım 11T Pro Güncelleme Almama Sorunu

ugur1910

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
4
Merhaba arkadaşlar Almanya'dan aldığım Xiaomi 11T Pro telefonuma ilk aldığım günden beri hiç bir güncelleme gelmiyor cihaz yasal olarak IMEI kaydı yapılı Global RKDEUXM güncellemek için ne yapmam lazım veya güncel bir rom nasıl yükleyebilirim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-01-30-00-09-02-383_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-01-30-00-09-02-383_com.android.settings.jpg
    243,9 KB · Görüntüleme: 29

methcnnbs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
12
Merhaba arkadaşlar Almanya'dan aldığım Xiaomi 11T Pro telefonuma ilk aldığım günden beri hiç bir güncelleme gelmiyor cihaz yasal olarak IMEI kaydı yapılı Global RKDEUXM güncellemek için ne yapmam lazım veya güncel bir rom nasıl yükleyebilirim.

furkan0412

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
0
cihazın bl kilidi açık mı açıksa mi flash ile rom yükleyebilirsiniz imeiler kayıtlı olduğu için sorun olmaz diye düşünüyorum sorumluluk size ait

ugur1910

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
4
cihazın bl kilidi açık mı açıksa mi flash ile rom yükleyebilirsiniz imeiler kayıtlı olduğu için sorun olmaz diye düşünüyorum sorumluluk size ait
Bl kilidi dediğiniz şeyi bilmiyorum ben bişey açmadım hiç açmak için ne yapmamız lazım.

furkan0412

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
0
Bl kilidi dediğiniz şeyi bilmiyorum ben bişey açmadım hiç açmak için ne yapmamız lazım.

azmibey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Azim
Cihazım
Mi 11T Pro
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
2
Güzel kardeşim senin yerinde olsam ben hiç uğraşmazdım ben de tam tersi bl kilidi açıp eski haline döndürmek istiyorum eğer sıkıntı yaşamıyorsan bence hiç bozma düzenini

Üst Alt