Yardım 11.1.1. güncellemesi sorunları

canbazer18

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
CANBAZ
Cihazım
mi note 10
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son güncellemeler simgeler bu şekilde köşeli ve bildirildi m panelinde peel me remote uygulaması çalışıyor gozukuyorm tikladigimda açılmıyor. Kendi kumanda programını durdureamda gitmiyor.
Muhtemelen bildirim çubuğu düzelir ama simgeler çok can sıkıyor. Tema değiştim . Başka simge paketi seçtim ama değişen yok .nasıl çözebiliriz

cagrialaf

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi Note 10
Konular
36
Kullandığınız Rom nedir Global mi ?

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son güncellemeler simgeler bu şekilde köşeli ve bildirildi m panelinde peel me remote uygulaması çalışıyor gozukuyorm tikladigimda açılmıyor. Kendi kumanda programını durdureamda gitmiyor.
Muhtemelen bildirim çubuğu düzelir ama simgeler çok can sıkıyor. Tema değiştim . Başka simge paketi seçtim ama değişen yok .nasıl çözebiliriz
Simgeler için:
Ayarlar, geliştirici seçenekleri en alta inin ve MIUI optimizasyonu aktif edip telefonu yeniden başlatın

Bildirim için:
Peel remote bildirimine basılı tutup tiki kapatın gelmez artık

canbazer18

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
CANBAZ
Cihazım
mi note 10
Konular
2
Simgeler için:
Ayarlar, geliştirici seçenekleri en alta inin ve MIUI optimizasyonu aktif edip telefonu yeniden başlatın

Bildirim için:
Peel remote bildirimine basılı tutup tiki kapatın gelmez artık
Hocam optimizasyon zaten kapalıydı . Bende tekrar açıp kapadım telefonu yeniden başlatmadan üstte simgelerin şekilleri değiştir seçeneğini gördüm ve oradan ayarladım ama bu kez whatsapta kişilerin gözükmüyor sanirim optimizasyonu açıp kapadigimnicin
Uygulamaya tekrar izin verdigimde çözüldü ama telefonu açıp kapatınca simgeler değişiyor her seferinde değiştirmem mi gerekli yoksa simgelerden sorna oltumizasyona tikladigim için mi oldu.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Hocam optimizasyon zaten kapalıydı . Bende tekrar açıp kapadım telefonu yeniden başlatmadan üstte simgelerin şekilleri değiştir seçeneğini gördüm ve oradan ayarladım ama bu kez whatsapta kişilerin gözükmüyor sanirim optimizasyonu açıp kapadigimnicin
İzinler iptal oluyor hocam izinleri tekrar verin ayrıca senkronizasyonu kısa süreliğine açın kişileri tekrar getirebilmesi için

canbazer18

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
CANBAZ
Cihazım
mi note 10
Konular
2
Hocam buradan seçtiğinde olmuştu .sonrasında optimizasyon zaten kapalıydı açıp kapadım . Artık buradan da olmuyor

Ekli dosyalar

• IMG_20200528_114033.jpg
    IMG_20200528_114033.jpg
    172,2 KB · Görüntüleme: 15

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Hocam buradan seçtiğinde olmuştu .sonrasında optimizasyon zaten kapalıydı açıp kapadım . Artık buradan da olmuyor
Optimizasyon hep açık kalsın ayrıca açtıktan sonra yeniden başlatmanız gerekiyor

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Optimizasyon hep açık kalsın ayrıca açtıktan sonra yeniden başlatmanız gerekiyor
Hocam ben yazarken sizin mesajınız yoktu aynı anda yazdık sanırım ama siz daha önce attınız. Çakışma olmuş kusura bakmayın ve mesaj kaldırıldığı için de sağolun

Üst Alt