Çözüldü 10s AOD süresi

• Konbuyu başlatan Barca
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 9
  • Görüntüleme 718

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
105
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5
Telefon Modeli
Redmi 10s
Bootloader Kilidi
Açık
Neden her zaman açık ekran süresi kısıtlı. Bir de video kayıt neden 1080 60fps yok

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
148
60fps İşlemci desteklemiyordur muhtemelen.
Aod 10 saniye limiti Redmi Note serisinde Orta sınıf Amoled Panel Kullandığı için sınırlıdır ve bu Note 11 serisinde bile böyle devam etmekte

Oyla:

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Geliştirici seçeneklerinden miui optimizasyonunu kapatırsanız AOD sürekli açık hale gelir.

Oyla: Çözüm

Halim66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halim
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
10
video kayıt 1080p 60 var bende

Oyla:

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
60fps İşlemci desteklemiyordur muhtemelen.
Aod 10 saniye limiti Redmi Note serisinde Orta sınıf Amoled Panel Kullandığı için sınırlıdır ve bu Note 11 serisinde bile böyle devam etmekte
Hayır hocam çok araştırdım ve bir çok kaynakta yazmış redmi note 10 pro da e4 serisi süper amoled panel var ve en kaliteli seri bu çoğu kaynak bunu demiş,reddite de baktım daha sonra aida64 indirdim ve orada da cihaz ekranı süper amoled olarak geçiyor kısaca ekran kalitesinden değil de orta sınıf telefon diye özellik kısmaya çalışmışlar ayrıca MIUI eu versiyonda aod limiti yok sadece global de var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hayır hocam çok araştırdım ve bir çok kaynakta yazmış redmi note 10 pro da e4 serisi süper amoled panel var ve en kaliteli seri bu çoğu kaynak bunu demiş,reddite de baktım daha sonra aida64 indirdim ve orada da cihaz ekranı süper amoled olarak geçiyor kısaca ekran kalitesinden değil de orta sınıf telefon diye özellik kısmaya çalışmışlar ayrıca MIUI eu versiyonda aod limiti yok sadece global de var
Ekran kaydı olayı ise başka romlar da var oyunlar için gücü yetmese bile arayüz, YouTube gibi yerlerden video kesiti alıyoruz bazen bunun için 120 FPS bile verebilir

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
148
Note 10 proyu ilk çıktığı zamanlarda almıştım Maalesef ekran kalitesi iyi değildi Çünkü Gri tonda bir çizgi geçmiş gibi bir leke vardı. Miui kullanırken Alt barı aktif kullanıyordum Onun bile İzi kalmaya başlamıştı. Sonra Kaldırıp öyle kullanıyordum. Ekran Süper Amoled bile olsa Mi serisi kadar Kaliteli değildir :)

Oyla:

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Note 10 proyu ilk çıktığı zamanlarda almıştım Maalesef ekran kalitesi iyi değildi Çünkü Gri tonda bir çizgi geçmiş gibi bir leke vardı. Miui kullanırken Alt barı aktif kullanıyordum Onun bile İzi kalmaya başlamıştı. Sonra Kaldırıp öyle kullanıyordum. Ekran Süper Amoled bile olsa Mi serisi kadar Kaliteli değildir :)
Anladım hocam ama bu panel e4 serisi olarak gözüküyor ve amoledde E1,e2,e3 ve e4 var ve en kalitelisi bu gözüküyor ekranla alakalı ilk çıktığında titreme gibi olaylar da vardı ama muhtemelen bunlar yazılımsadı çünkü bu sorunlar çözüldü denildi güncelleme geldi ve şuan da herhangi bir sorun yok ekran da ne titreme ne gri çizgi herhangi bir problem yok zaten aod hep sabit durmuyor ki 1 dakika da bir hareket ediyor bu zarar vermez ki

Oyla:

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
105
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
video kayıt 1080p 60 var bende
Ağır çekimde yoktu galiba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi 9se vardı benim. Onda böyle kısıtlama yoktu. İşlemcisi note 8 prodan kötü mü ki. Onda herşey var

Oyla:

tanju6734

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
huweai
Konular
10
AOD isini en iyi Samsung yapiyor aga mesala redmi note10s deherzaman acik olsa dahi samsing gibi deil samsungda bir sure sonra sonuna kadar kisiyor isigi ama 10s cok yakiyor baktigin zaman pikseller belli oluyor yani basarili deil kişisel fikrim

Oyla:

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
AOD isini en iyi Samsung yapiyor aga mesala redmi note10s deherzaman acik olsa dahi samsing gibi deil samsungda bir sure sonra sonuna kadar kisiyor isigi ama 10s cok yakiyor baktigin zaman pikseller belli oluyor yani basarili deil kişisel fikrim
Hocam ev karanlık ise en kısığa alıyor güneşli ise aydınlık ise parlaklığı açıyor olması gereken bu değil mi

Oyla:
Üst Alt