Yardım 1080p Video İzleme

Tobias27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mi Mix 2
Meslek
Doktor
Konular
2
Merhaba arkadaşlar, Mİ5 pro telefonumdan 1080p video izleyemiyorum, hata var diyor. Kendi video oynatıcısı, MX player ve VLC player denedim ama olmuyor.

Bunun bir yöntemi var mıdır acaba?

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
kendi kamera uygulaması ile 4k veya fhd video çekip oynatıyor mu kardeşim ? belki izlediğin video kodek desteklenmiyordur cihazda başka uygulmalarda deneyebilirsin

Oyla:

Tobias27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mi Mix 2
Meslek
Doktor
Konular
2
denedim, "lazye, post: 121904, member: 12569"]kendi kamera uygulaması ile 4k veya fhd video çekip oynatıyor mu kardeşim ? belki izlediğin video kodek desteklenmiyordur cihazda başka uygulmalarda deneyebilirsin[/QUOTE]

Hocam kendi kamerası ile az önce hem 4K hem Full HD video denedim sıkıntı yok. İnternetten film indirdim 1080p, telefona attım açmıyor. MX player codec uygulaması da yüklü ama açılmıyor :(

Oyla:

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
denedim, "lazye, post: 121904, member: 12569"]kendi kamera uygulaması ile 4k veya fhd video çekip oynatıyor mu kardeşim ? belki izlediğin video kodek desteklenmiyordur cihazda başka uygulmalarda deneyebilirsin

Hocam kendi kamerası ile az önce hem 4K hem Full HD video denedim sıkıntı yok. İnternetten film indirdim 1080p, telefona attım açmıyor. MX player codec uygulaması da yüklü ama açılmıyor :([/QUOTE]
Hocam belki düzgün yüklenmemiştir bu codecle alkali bir durum bence cihazınızda sorun yok başka uygulama bak kardeşim Google Play'de bir sürü uygulama var

Oyla:
Üst Alt