Soru 10000 tl bütçeye kaçak telefon.Antalyadan alınacak

BERATPROMAX.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yok
Cihazım
Şu anda yok
Konular
1
Öncelikle antalyada oturuyorum 2 ay içinde kendime kaçak telefon almak istiyorum bu bütçeye mi 11t gibi bir telefon alabilir miyim (genelde oyun ve film izliyorum o yüzden ekranı ve ses kalitesi iyi bir telefon istiyorum) alabilirsem nerden alabilirim yurtdışına yada antalya dışına çıkamam zaten yaşım 16 gidip kendim almak istiyorum ve alacağım yerde imei atarlar mı sınırsız imei olur mu

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Hocam 10k bütçeye mi11t saçma olur bence

Kadir Kılıf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir Kılıf
Cihazım
mi11t
Meslek
Öğrenci
Konular
71
hacı mi11t mantıklı telefon ve 10k bütçeye de çok uygun. 10 bin liraya hem telefonu alırsın hem imei attırırsın üzerine de çok rahat paran artar ve isteklerine göre de çok mantıklı bi telefon ama mi11 ultraya da bak derim

mbak63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
k60 pro
Konular
19
11t pro en idealidir.realme gt2de olabilir temizini bulursan daha uygundur.arayuzu felan cok guzel.ozelligi 11t proyla ayni
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

11t pro en idealidir.realme gt2de olabilir temizini bulursan daha uygundur.arayuzu felan cok guzel.ozelligi 11t proyla ayni
realme gt,gt2 ve mi11t pro

dolap uygulmasindan takip edip yuksek puanli saticilardan alabilirsn

Son düzenleme:

BERATPROMAX.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yok
Cihazım
Şu anda yok
Konular
1
Kusura bakmayın konuya kimse cevap vermeyince bende kimse bakmıyo diye uzun bir süre foruma girmedim
Hocam 10k bütçeye mi11t saçma olur bence
Peki önerebileceğin bir telefon var mı
hacı mi11t mantıklı telefon ve 10k bütçeye de çok uygun. 10 bin liraya hem telefonu alırsın hem imei attırırsın üzerine de çok rahat paran artar ve isteklerine göre de çok mantıklı bi telefon ama mi11 ultraya da bak derim
Bende mi 11 ultra görmüştüm bir yerde araştırdım çoğu kişi direnç sonrası şebeke ve ısınma sorunu yaşamış ondan mi 11t düşünüyordum

realme gt,gt2 ve mi11t pro

dolap uygulmasindan takip edip yuksek puanli saticilardan alabilirsn
Gt2 ninde çok ısınma probleminden şikayeti var ondan pek istemedim ama şu an 11t pro düşünüyorum dolap uygulaması hiç aklıma gelmemişti şimdi ona bir gözatacağım hepinize önerileriniz için teşekkür ederim

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
10k bütçe oneplus 8 pro /9 düz sonra infinix hote 30 vip (mi 11t den daha iyi işlemci en azından) aklıma sağlam bunlar geldi hemde kayıt sorunu yok yani güncelleme ve sıfırlamada

Üst Alt